İşte ben ne yapardım. Çok popüler olmayacak. Hakaretlerle cevap vermek isteyen ama cevaplayacak akıllıca bir şeyi olmayan birçok insan var.

Sınırı kapatır ve liyakate dayalı bir göçmenlik politikam olur. Sonra tüm yasadışıları sınır dışı edin. Ardından, iş yönetmeliklerini kesinlikle gerekli olana geri döndürün. O zaman sendikaların şantaj yapmasını çok zorlaştırırdım. İnsanlar toplanabilir ve protesto edebilirler, ancak daha yeni katı haraç yasalarını ihlal etmemek için dikkatli olmaları gerekirdi. Bu, fabrikaların ve endüstrilerin yeniden açılmasına neden olur ve sonra tekrar insanlara iş imkanı olur. O zaman asgari ücreti olabildiğince düşürür ve hep birlikte kaldırmaya bakardım. Ayrıca çocuklar için onaylanmış işlere de bakın. Federalleri kapatır ve merkez bankası sistemini yasaklardım. Ve hükümet yine para basacak ve mümkün olduğunca para basmayı bırakacaktım. Eski parayı değiştirmek ve minimum enflasyona izin vermek için kimlik baskısı ve bu kadar. Bu, değerin artmasını sağlar. Sonra ithalat tarifelerine bakın ve bizim ödediğimiz tarifeyi diğer ülkelere ödettirin. Ayrıca mümkün olduğunca diğer ülkelere para göndermeyi bırakıp, mümkünse pek çok devlet sektörünü ve kurumunu özelleştirmeye bakacağız. Başka bir şey, şehir istatistiklerine göre derecelendirilen ve belirli mali eşikler aşılırsa kovulacak olan politikacılara sahip olmaktır. Örneğin, ortalama hane geliri belli bir sayıya düşerse, politikacı kovulacak ve özel seçimler yapılacak. Bu kongre için de geçerli. Ayrıca yabancı lobiciliği yasaklayacak ve yabancı hissedarları bir şekilde muhtemelen bir vergiyle bir şekilde iş ve endüstrileri manipüle eden yabancı hissedarları azaltmaya çalışacaktım. Eminim bunların hiçbiri popüler bir fikir değil, ancak bu, durumu daha da kötüleştiren daha fazla düzenleme yerine yeniden büyük sanayilere sahip olmak ve işçilerin ceplerine organik olarak zenginlik koymak için olması gereken şey.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , memo – 22

2. Ardahan dan kimler var. Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten . Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, şukuladım , – 117

3. Tokat dan kimler var. Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten . Mrb siteniz vallaha mükemmel, tebrikler , emin – 113

4. Zonguldak merkezden ben banu. Selam paylaşım inanki çok güzel, şukuladım 26-04-2021 23:40:57

5. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2021 15:39:12

6. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:10:28

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki çok güzel, sağolun , Gürbüz – 363

8. Bursa dan kimler var. Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten . Selamlar web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 258

9. Bu konu : ” Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 65

10. Diyarbakır dan kimler var. Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten . Selam herkese web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 377

11. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 452

13. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-06-2021 10:34:27

14. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, sağolun

15. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

16. Tunceli dan kimler var. Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten . Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, saolun , ali – 499

17. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

18. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

19. Düzce merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2021 10:44:36

20. Van dan kimler var. Amerika Kralı olsaydınız, ekonomiyi düzeltmek için ne yapardınız? Küreselciler gerçekten . Merhabalar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 224

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link