Amerika Neden Başarısız Oluyor

Amerika başarısız oluyor çünkü hükümetimizin ekonomiyi kapatmasına izin verdik.

Hükümetimizin bizi yüzlerimizi ve çocuklarımızın yüzlerini örtmeye zorlamasına izin verdik.

Bu eylemlerin yersiz olduğunu gösteren veriler geldikten sonra bile hükümetin hayatlarımıza ve ülkemize onarılamaz zarar vermesine izin verdik.

Yine de, tek bir şeye izin vermeyeceğiz … bize mükafat vermemesi.

Esasen niyetimizi yüksek sesle ve net bir şekilde ifade ediyoruz ki, biz bir pay aldığımız sürece hükümetin arzuladığı her türlü tiranlık eylemini gerçekleştirebiliriz.

Bize gönül rahatlığı için rüşvet verildi ve bu son uyarıya olan kolektif öfkemiz bunun kanıtı.

Bunların hepsi UBI’ye götürüyor ve eğer teşvik ve kilitlenmeye karşı tepkimiz herhangi bir gösterge ise, bu hükümete buradan sonra istediklerini yapmak için tam yetki verecektir.

Afete hazırlıklı olun ve mümkün olduğunca kendi kendimize yeterli olun ki kendimizi bir daha bu durumda bulmayalım.

Bununla birlikte, bu sahtekarlıktan ve travma kampanyasından zarar gören her şey için gerçekten üzgünüm.

Umarım tek başınıza veya toplulukla güç bulursunuz.

“Amerika Neden Başarısız Oluyor” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Amerika Neden Başarısız Oluyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 120

2. Kars merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-12-2020 21:07:23

3. Ankara merkezden ben memo. selamun aleyküm siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-12-2020 22:27:21

4. Kilis merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 07:34:30

5. Bu konu : ” Amerika Neden Başarısız Oluyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun , hatice – 60

6. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 04-02-2021 22:55:22

7. Bu konu : ” Amerika Neden Başarısız Oluyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, teraziye tıkladım , emin – 99

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link