Kategoriler
Genel

Amerika, Rusya ve Çin arasındaki vekalet savaşının ortasında mı?

Ailenizle bir akşam yemeği sohbeti sırasında aklıma gelen bir şey. Demokratların Çin’le nasıl güçlü mali bağları olduğunu ve Trump’ın Rusya ile olan gizlilik iddialarını düşünürseniz, bu iki ülkenin şu anda Amerika’da iktidarı kazanması ve ABD siyasi sistemi içinde birbirlerine karşı savaşması mümkün olabilir mi?

Bu teori iyi düşünülmemiştir ve dünyanın en güçlü süper gücü olan Amerika’nın bu iki ulus devlete düştüğüne inanmak zordur, ancak ABD’nin 2016’dan bu yana her iki ülkenin de teorileştirilmesiyle genel olarak aynı olmadığını düşünmeniz gerekir. o zamandan beri güçlü etkili bağlara sahip.

“Amerika, Rusya ve Çin arasındaki vekalet savaşının ortasında mı?” için 5 yanıt

Bingöl merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2020 06:01:48

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 15:47:54

Edirne merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler 29-07-2020 11:53:52

Yalova merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 04-08-2020 22:46:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir