Amerika Saldırı Altında

Her şeyin açığa çıktığını görünce, Amerika’nın saldırı altında olduğu açıktır. Bu ülkede sürmekte olan bir İç Savaşı kışkırtmak için kasıtlı bir girişim var. Her iki taraf da bizi daha da bölmek ve görüşlerimizi paylaşmayanlardan nefret etmek için sosyal medya ve haberler tarafından oynanıyor. Görünüşe göre Covid kilitlenmeleri sırasında insanlar daha da aşırı hale geldi. İptal edilen pek çok olay, sosyal medyada daha fazla zaman geçirmeye veya esasen siyasi yankı odaları olan sitelerden haber beslemeleri aramaya yol açtı. Sonra George Floyd videosu yayınlandı ve kitlesel protestolar patlak verdi. Bu protestolarda bir İç Savaş başlatmak için şiddeti kışkırtmaya çalışan birçok Boogaloo grubu buldular. Solda, yakma ve yağmacılıkta aktif olan aşırılık yanlıları da vardı. Bir noktada barışçıl protestolar ve ayaklanmalar, BLM’nin bir parçası oldu. Ayaklanma, genellikle barışçıl protesto sona erdikten sonra ortaya çıkar. Bu, insanların hareketi desteklemeyen herhangi birinin ırkçı olduğuna ve bu muhalif sosyal medya gruplarında onları bir bütün olarak doğrulamak için nefret söyleminde artış olduğuna inanmalarına yol açtı. Barışçıl BLM yürüyüşlerini destekleyen herkes, polisi dağıtmak isteyen bir komünist olarak etiketleniyor. Her iki tarafta da birbirini insanlıktan çıkarmak ve ülkeyi yok etmek isteyen kötü insanlar olarak resmetmek için bir çaba var.

Bu protestolarda da şiddet var. Mutlaka yanlış işaretler mi bilmiyorum ama kesinlikle sosyal medyada ve haberlerde öne çıkan isimler tarafından teşvik ediliyorlar. Şiddet ve mülke zarar verme ve Komünistlerin kuşatması altındaki şehirler olarak etiketlenen videolar var. Vatandaşları kurtarmaya silahlı bireyler çağırıyorlar. Sol, insanların 1A haklarını kullanmalarını engellemek için bu insanları faşist aşırılıkçılar olarak resmediyor. Her iki taraf da, bir yüzleşmenin kaçınılmaz olduğu yerlerde retoriği ve duyguları alevlendirmeye devam ediyor. Polis, bu gruplar arasındaki gerilimi azaltmak için hiçbir şey yapmıyor ve hatta düşmanlık yapan insanlara yardım etmeye veya çatışma yaratmaya yardım etmeye bile katıldı. Sahnede videolu tonlarca insan olmasını sağlarlar, böylece bir şey olur olmaz gönderilebilirler. Her iki taraf da, gerçeklere bakılmaksızın veya soruşturma tamamlanana kadar siyasi bağlarını temsil eden partiyi savunmak için acele ediyor. Daha sonra ya kahramanlarını kutlamak ya da taraftarlarının sokaklarda öldürüldüğünü söylemek ve daha fazla silahlı destekçinin ortaya çıkması için sosyal medyaya koşuyorlar. Portland’daki olaylardan sonra, her iki taraf da birbirleriyle “savaşta” olduklarını ilan etmiş görünüyor. Daha fazla şiddet ve kan dökülmesi için çağrılar var. Bu şüphesiz çok geçmeden birkaç kitlesel zayiat olayıyla sonuçlanacaktır.

Bölünme, her şeyin ne kadar bölücü hale geldiği için şu anda neredeyse aşılmaz görünüyor. Bu her iki tarafta da olan bir şey ve burada doğru ya da yanlış grup yok. Hiçbir aday duruma yardımcı olmak için hiçbir şey yapmayacak. TPTB, kim kazanırsa kazansın istediklerini elde edecek. Tam bir savaşa ulaşmadan onu durdurmak için yapılabilecek birkaç şey var.

1. Sizinkinden farklı bir siyasi görüşe sahip birine ulaşın ve onlarla siyasi olmayan bir şey hakkında konuşun. Bunu daha fazla insanı içerecek şekilde genişletin, böylece birbirimizi hemen hemen aynı şeyleri isteyen sıradan insanlar olarak görmeye başlarız, sadece oraya nasıl geldiğimiz konusunda anlaşmazlıklar vardır.

2. Diğer haber kaynaklarını araştırın ve bir grubu Amerika’da yanlış olan şeyden sorumlu olan tek grup yapan zehirli materyalleri okumaktan veya bunlarla uğraşmaktan kaçının.

3. Silahlı kişilerin protestolara katılmasını durdurun ve isyan / yağma meydana gelirse harekete geçmelerini talep etmek için yerel yönetimlerle iletişime geçin.

Aynı yoldan devam edersek, Kasım ayında kim kazanırsa kazansın, şiddetin ve olası bir İç Savaşın artacağından neredeyse eminiz. İşler devam ederse, erzak, yiyecek, cephane ve diğer temel malzemeleri stoklamaya başladığınızdan ve bir felaket olay veya ağır sivil kargaşa durumunda yedek plan olarak bir hata planınız olduğundan emin olmanızı öneririm. .

https://federalobserver.com/2020/08/the-6-stages-of-the-new-world-order-to-start-the-civil-war-in-the-united-states/

https://www.news.com.au/world/us-civil-war-coming-russia-seizes-on-talk-of-us-split-but-did-it-help-generate-that-in- birinci-yer / haber-hikaye / 261c2002bb9a0318206fbffb680396cc

“Amerika Saldırı Altında” üzerine 62 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, teşekkürler 05-09-2020 10:48:55

2. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, şukuladım 05-09-2020 10:49:28

3. Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanki çok güzel, face de paylaştım 05-09-2020 10:49:41

4. Sivas merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 05-09-2020 10:51:08

5. Bilecik merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-09-2020 10:51:08

6. Diyarbakır merkezden ben gaye. Slm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 10:51:24

7. Adıyaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım yeminle iyi, teşekkürler 08-09-2020 10:51:28

8. Balıkesir merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-09-2020 10:51:30

9. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 10:55:20

10. İstanbul merkezden ben ziya. Selam herkese web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-09-2020 05:14:09

11. Karaman merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-10-2020 21:32:10

12. Denizli merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:42

13. Tokat merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım 04-10-2020 20:11:55

14. Kırıkkale merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 04-10-2020 21:25:08

15. Samsun merkezden ben Aylin. Slm siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 07-10-2020 21:44:07

16. Kastamonu merkezden ben doruk. Selam herkese web siten yeminle çok iyi, sağolun 09-10-2020 17:49:09

17. Zonguldak merkezden ben gaye. Mrb web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun 09-10-2020 19:14:25

18. İzmir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-10-2020 20:46:17

19. Çanakkale dan kimler var. Amerika Saldırı Altında . Selam siteniz cidden çok iyi, sağolun , ziya – 457

20. Mersin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 15-10-2020 05:46:54

21. Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız harbiden çok iyi, teşekkürler 15-10-2020 06:23:14

22. Ankara merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler 18-10-2020 04:16:08

23. Bu konu : ” Amerika Saldırı Altında ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , ali – 311

24. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 19-10-2020 05:31:20

25. Bu konu : ” Amerika Saldırı Altında ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 271

Yorum yapın