Hiperbolik gibi görünmek istemiyorum ve dürüst bir cevap arıyorum. Gerçek meraktan soruyorum.

Bu video şovu, bir Boston Robotics eseri gibi sokaklarda dolaşıyor. https://twitter.com/bIoodtear/status/1309325280146788352?s=20

Birkaç gün önce hızlı bir şekilde googles yaptım, görünüşe göre robotik dağıtım hizmetleri Amerika’ya birkaç gün önce tanıtıldı. Teslimat botları, bağlantılı videodaki robota hiç benzemiyor, ancak tüm robotların eşit yaratılmadığını hayal ediyorum. Bununla ilgili herhangi bir bilgi var mı?

Author

73 Comments

1. Tunceli merkezden ben doruk. Selam sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 26-09-2020 06:05:31

2. Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa cidden güzel, teşekkürler 26-09-2020 06:18:53

4. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 09:08:07

5. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, face de paylaştım

6. Bingöl merkezden ben gaye. Selam web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 18:07:46

7. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 16:23:20

8. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 190

9. Kars merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, facebookta paylaştım 16-10-2020 18:43:06

10. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-10-2020 02:36:41

11. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 75

12. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun

13. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

14. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 329

15. Hatay dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 273

16. Balıkesir dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhabalar siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 467

17. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 459

18. Bolu merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-11-2020 11:45:37

19. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 13-11-2020 13:23:17

20. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Kars merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler 20-11-2020 11:31:26

22. Bursa merkezden ben memo. Mrb siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 20-11-2020 17:40:58

23. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 63

24. Sakarya dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamlar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 317

25. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım

26. Ardahan dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 497

27. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

28. Aydın dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Slm paylaşımınız inanki güzel, tebrikler , doruk – 367

29. Rize dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım , ali – 196

30. Kayseri merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler 15-12-2020 22:43:34

31. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-12-2020 23:42:10

32. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

33. Bolu merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 24-12-2020 16:09:11

34. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, saolun

35. Mrb web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 153

37. Niğde dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 332

38. Edirne dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 89

39. Kocaeli dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Mrb web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 144

40. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-01-2021 21:46:22

41. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 77

42. Slm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

43. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 160

44. Burdur merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-02-2021 03:32:51

45. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , Hasan – 52

46. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun

47. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-03-2021 04:06:06

48. Eskişehir dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhabalar paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , gaye – 23

49. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 457

50. Çanakkale dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 253

51. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

52. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 129

53. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 121

54. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, saolun , – 304

55. Slm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 184

57. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , – 404

58. Adıyaman dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Slm sayfa valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 326

59. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 114

60. Iğdır dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 200

61. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler 07-05-2021 03:11:48

62. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz valla güzel, saolun , Hasan – 154

63. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 383

64. Ardahan dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 171

65. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 328

66. Bursa dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 7

67. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 272

68. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 455

69. Slm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha iyi, teraziye tıkladım , banu – 472

71. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link