Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı?

Hiperbolik gibi görünmek istemiyorum ve dürüst bir cevap arıyorum. Gerçek meraktan soruyorum.

Bu video şovu, bir Boston Robotics eseri gibi sokaklarda dolaşıyor. https://twitter.com/bIoodtear/status/1309325280146788352?s=20

Birkaç gün önce hızlı bir şekilde googles yaptım, görünüşe göre robotik dağıtım hizmetleri Amerika’ya birkaç gün önce tanıtıldı. Teslimat botları, bağlantılı videodaki robota hiç benzemiyor, ancak tüm robotların eşit yaratılmadığını hayal ediyorum. Bununla ilgili herhangi bir bilgi var mı?

“Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı?” üzerine 47 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-10-2020 09:08:07

2. Bingöl merkezden ben gaye. Selam web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 18:07:46

3. Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 16:23:20

4. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 190

5. Kars merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, facebookta paylaştım 16-10-2020 18:43:06

6. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-10-2020 02:36:41

7. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 75

8. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 329

9. Hatay dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamlar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 273

10. Balıkesir dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhabalar siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , – 467

11. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 459

12. Bolu merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-11-2020 11:45:37

13. Kars merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, tebrikler 20-11-2020 11:31:26

14. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 63

15. Sakarya dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamlar siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 317

16. Ardahan dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 497

17. Aydın dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Slm paylaşımınız inanki güzel, tebrikler , doruk – 367

18. Rize dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Selam herkese bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım , ali – 196

19. Kayseri merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler 15-12-2020 22:43:34

20. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-12-2020 23:42:10

21. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 153

22. Niğde dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 332

23. Edirne dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 89

24. Kocaeli dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Mrb web siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 144

25. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-01-2021 21:46:22

26. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 77

27. Bingöl dan kimler var. Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 160

28. Burdur merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-02-2021 03:32:51

29. Bu konu : ” Amerika sokaklarında gerçekten dolaşan robotlar var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun , Hasan – 52

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link