Amerika tarafından sürdürülen en büyük komplo kapitalizmin toplum için yapabileceğimiz en iyi şey olduğu

Bir avuç milyarder bu gezegendeki en fakir 4 milyar insan kadar servete sahiptir. Sonlu kaynaklara sahip sınırlı bir gezegende sonsuz tüketim ve büyüme mümkün değildir.

Kapitalizmin mitosu, yanılmazlığı ve ibadeti, Amerikan hükümetinin ABD hükümetinin elinde yutduğu en büyük komplo

“Amerika tarafından sürdürülen en büyük komplo kapitalizmin toplum için yapabileceğimiz en iyi şey olduğu” üzerine 21 yorum

1. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 30-07-2020 07:52:23

2. Tokat merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 02-08-2020 10:36:07

3. Gümüşhane merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz valla güzel, teraziye tıkladım 03-09-2020 10:15:18

4. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:24:12

5. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 27-10-2020 16:23:27

6. Muş dan kimler var. Amerika tarafından sürdürülen en büyük komplo kapitalizmin toplum için yapabileceğimiz en iyi şey olduğu . selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , – 194

Yorum yapın