Amerika varlığının% 90’ı için savaş halinde

Amerika şu anda 20 trilyon doların üzerinde borçlu …

Bu paranın çoğunun nereye gittiğini bilmek ister misin?

Savaş.

Tanklar, Bombalar, Füzeler, Jetler, Gemiler, onları rekor sayıda inşa ediyoruz.

Trilyonlarca dolara trilyonlarca dolar harcayarak, dünyanın gördüğü en büyük orduyu yaratıyoruz ve ne için? Neden orduya trilyonlarca dolar harcamamız gerekiyor?

Çünkü şu anda Afganistan’da bir savaş içindeyiz.

Doğru, Amerika, 2001’den beri 18 yılı aşkın bir süredir Afganistan’da bir “savaş” veriyor.

Bu, orduya, dağlardaki mağaralarda saklanan birkaç yüz teröristle savaşmak için çılgınca miktarda para, trilyonlarca dolar harcamanın gerekçesidir.

Herkese ücretsiz sağlık hizmeti vermek yerine, Amerika’yı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmek için para harcamak yerine daha fazla savaş uçağı ve tank inşa etmeyi seçiyorlar, fakirleri beslemek ve evsizler için evler yapmak yerine robotlar ve lazer silahları araştırıyorlar. Ortadoğu’daki fakir kahverengi insanlara bomba atmak için insansız hava araçları kullanıyorlar.

Amerika’yı ve insanların burada karşılaştığı birçok sorunu çözmek mi istiyorsunuz? Savaşa resmi bir son verin. Birlikleri sadece “geri çekmeyin”, artık savaşta olmadığımıza dair resmi bir açıklama yapmayın ve daha büyük silahlar yapmak için her yıl trilyon dolar harcamayı bırakın.

“Amerika varlığının% 90’ı için savaş halinde” üzerine 16 yorum

1. Düzce merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 13-08-2020 06:24:21

2. Kilis merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 19:27:59

3. Ardahan merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-09-2020 18:36:33

4. Sivas merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, saolun 02-10-2020 10:14:56

5. Karaman merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 11:22:11

6. Tunceli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-10-2020 10:23:13

7. Bu konu : ” Amerika varlığının% 90’ı için savaş halinde ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha iyi, teşekkürler , Hasan – 32

8. Bu konu : ” Amerika varlığının% 90’ı için savaş halinde ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 342

Yorum yapın