Amerika’nın şu anda iki başkanı var. Biri Kongre ve mahkemeler (yasama ve yargı) tarafından tanınan (Biden), diğeri ise Ordu tarafından tanınan (Trump).

Bunu anlamak için Bidens açılışına bakın. Biden neden AF1 yerine özel jetle uçtu? Askeri personel neden herhangi bir rozet veya nişan takmıyordu? Biden’ın meçhul askerin mezarındaki çelenge dokunmasına neden izin verilmedi? Bidens 21 silah selamı neden “ahmak” ile başladı? Biden ne zaman uçsa, uçağı neden AF1 olarak listelenmiyor?

İyi cevapları olmayan bir sürü soru; ordunun Biden’a Başkomutan olarak saygı duymadığı gerçeğinden başka. ABD’nin iki başkanı var. Biri idari, diğeri askeri güçlerin kontrolünde. NCSWIC

Author

60 Comments

1. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler

2. Bartın merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-07-2021 17:29:36

3. Muş merkezden ben . Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-07-2021 17:29:59

4. Denizli merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler 29-07-2021 17:31:22

5. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inan ki güzel, facebookta paylaştım , memo – 58

6. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 311

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 358

8. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, teşekkürler 29-07-2021 17:42:01

9. Burdur dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 356

10. Konya dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Mrb bu web sitesi harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 83

11. Bitlis dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 335

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 85

13. Iğdır dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Mrb paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler , hatice – 410

14. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 294

15. Karabük dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Merhabalar sayfan vallaha çok güzel, saolun , mehmet – 297

16. Gümüşhane dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 265

17. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Selam herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 136

18. Erzincan merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 29-07-2021 17:53:25

19. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 29-07-2021 17:54:45

20. Samsun dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Merhabalar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 252

21. Nevşehir dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 83

22. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 73

23. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

24. Burdur dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 500

25. Mardin dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 472

26. Slm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

27. Bursa dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Selam web sitesi inanki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 181

28. Şırnak dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Selam siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler , ahmet – 269

29. Selam herkese sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 27

31. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, saolun

32. Selam web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

33. Karaman merkezden ben Emine. Merhaba sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 29-07-2021 18:25:34

34. Ordu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, sağolun 29-07-2021 18:26:50

35. Selam herkese web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 467

37. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 163

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 194

39. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 64

40. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 155

41. Artvin merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-08-2021 02:46:33

42. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

43. Trabzon dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ali – 123

44. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım

45. Adıyaman merkezden ben . Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 24-08-2021 22:02:56

46. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

47. Kütahya dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 131

48. Ordu merkezden ben memo. Slm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-09-2021 18:21:31

49. Gümüşhane dan kimler var. Amerika ve iki başkanı. . Mrb paylaşımınız inan ki güzel, şukuladım , ahmet – 361

50. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, şukuladım

51. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 479

52. Merhaba bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

53. Bu konu : ” Amerika ve iki başkanı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, şukuladım , hatice – 75

54. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

55. Çorum merkezden ben doruk. Slm web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 24-09-2021 19:22:38

56. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-09-2021 13:52:33

Write A Comment