Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor!

Amerika’nın yavaş yavaş dünya üzerindeki hakimiyetini kaybettiği ve giderek daha fazla kaosa dönüştüğü çok açıktır. Görünüşe göre iktidardaki tüm insanlar, yeniden seçilmek veya lobicilerini memnun etmekle ilgileniyorlar ve eyaletlerdeki tüm insanlar devrimden sonra devrime, siyasi yelpazenin her iki tarafında isyan üstüne isyan başlatmaya çalışıyor. “Bölünmüş bir ev ayakta duramaz, kendisine bölünmüş bir ev düşer” denmiştir. Bu ne kadar gerçek oluyor. ABD, korona virüsü, siyasi huzursuzluk ve kişisel çıkar politikacıları tarafından sakat kaldı ve doğrudan ölümüne doğru yürüyor. Artık kimse ülkeyi birleştirmeye çalışmıyor ve bu devam ederse, o zaman yeni bir dünya gücü sorumlu olacak. Hazır mısın [where the world is headed?] (https://bit.ly/2Ynrtjo)

“Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor!” üzerine 14 yorum

1. Uşak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım 20-08-2020 13:49:07

2. Yozgat merkezden ben banu. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-09-2020 20:18:07

3. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler 17-09-2020 17:45:59

4. Giresun merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 15:12:00

Yorum yapın