Amerika’nın yavaş yavaş dünya üzerindeki hakimiyetini kaybettiği ve giderek daha fazla kaosa dönüştüğü çok açıktır. Görünüşe göre iktidardaki tüm insanlar, yeniden seçilmek veya lobicilerini memnun etmekle ilgileniyorlar ve eyaletlerdeki tüm insanlar devrimden sonra devrime, siyasi yelpazenin her iki tarafında isyan üstüne isyan başlatmaya çalışıyor. “Bölünmüş bir ev ayakta duramaz, kendisine bölünmüş bir ev düşer” denmiştir. Bu ne kadar gerçek oluyor. ABD, korona virüsü, siyasi huzursuzluk ve kişisel çıkar politikacıları tarafından sakat kaldı ve doğrudan ölümüne doğru yürüyor. Artık kimse ülkeyi birleştirmeye çalışmıyor ve bu devam ederse, o zaman yeni bir dünya gücü sorumlu olacak. Hazır mısın [where the world is headed?] (https://bit.ly/2Ynrtjo)

Author

79 Comments

1. Amasya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım 20-08-2020 10:07:26

2. İstanbul merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım 20-08-2020 11:38:57

3. Uşak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım 20-08-2020 13:49:07

4. Kastamonu merkezden ben ahmet. Mrb web siten inan ki mükemmel, tebrikler 25-08-2020 02:12:09

5. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun

6. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

7. Yozgat merkezden ben banu. Selam herkese siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-09-2020 20:18:07

8. Karaman merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran edici, sağolun 15-09-2020 04:45:39

9. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız valla mükemmel, teşekkürler 17-09-2020 17:45:59

10. Giresun merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 15:12:00

11. Selam herkese siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

12. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

13. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım

14. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Adana dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, teşekkürler , ali – 196

16. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Kilis merkezden ben . Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-11-2020 09:49:54

18. Erzincan dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 78

19. Selam web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , ahmet – 428

21. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 110

23. Giresun merkezden ben emin. Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-12-2020 00:34:57

24. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Mrb siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , – 380

25. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selamlar sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 201

26. Giresun merkezden ben memo. Merhabalar sayfa yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-12-2020 10:26:16

27. Mersin merkezden ben doruk. Mrb web siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:47:24

28. Bingöl dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 145

29. Hakkari dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 163

30. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 367

31. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz güzel, saolun , emin – 147

32. Eskişehir merkezden ben banu. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, saolun 10-01-2021 10:49:01

33. Hakkari merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-01-2021 12:13:59

34. Kırklareli dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Selamlar paylaşımın harbiden güzel, saolun , ziya – 155

35. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , ziya – 400

36. Burdur dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Selam herkese paylaşımın valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 178

37. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

38. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 27-01-2021 07:30:06

39. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 395

40. Manisa merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 29-01-2021 16:45:48

41. Denizli dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Selamın aleyküm sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 92

42. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , hatice – 227

43. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 214

44. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki güzel, sağolun , gaye – 5

45. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

46. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 192

47. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 210

48. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-03-2021 22:56:03

49. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok iyi, sağolun , ziya – 499

50. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 95

51. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 428

52. Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Adana dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Mrb paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 228

54. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 235

55. Bursa dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 187

56. Selam web siten gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

57. Yozgat merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 04:02:34

58. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 293

59. Çorum dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , – 301

60. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selam sayfa inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 205

61. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 387

62. İstanbul merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa vallaha billaha iyi, sağolun 09-06-2021 23:19:45

63. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 392

64. Selam paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım

65. Eskişehir merkezden ben ahmet. Slm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 23-06-2021 06:24:38

66. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 479

67. Bartın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 28-06-2021 21:23:24

68. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Mrb siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , memo – 357

69. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 05:02:14

70. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 09-07-2021 16:25:59

71. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

72. Mersin dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Selamlar bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 74

73. Giresun merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 05:49:58

74. Bu konu : ” Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 109

75. Aydın merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 29-07-2021 12:31:50

76. Bursa dan kimler var. Amerika yavaş yavaş çöküyor ama kimse bundan bahsetmiyor! . Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, face de paylaştım , mehmet – 144

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link