Başka bir gönderiden kopyalanması rant haline geldi. Karar verdim fk, hadi daha fazla konudan banlanalım.

Bu ülke zavallı, baskıcı ve çıldırmış durumda. ..kronik ağrı çekenler için infaz ve ihmal….agh fk şimdi burada yaşamaktan nefret ediyorum. Cidden ülkeden kaçmayı düşünüyorum ama şimdi elimde kalan her şeyi kaybetmek üzere sıfır gelirle iflas ettim. Bir diş implantı yüzümde bir arteri ezdikten ve sadece oksikodon tarafından kontrol edilen sistemik hastalığa ve kronik aşırı ağrıya neden olduktan sonra yıllarca uğraşıp sağlığı bozduktan sonra çalışamaz ve sıfır devlet yardımı alırdım (her şeyi denedim, her şeyi… o zamanki düşük doz opioidimi almak kalıcı beyin hasarına ve hafıza kaybına neden oldu) Geri ödememle ta meksika’ya kadar gittim ve sınırı geçtikten sonra 30 dakikadan daha kısa bir süre içinde elimde yeterli doz için bir reçete vardı. ihtiyacım olan ve nakit ödediğim ilaç… cehenneme işaretlendi çünkü sınırdan uzaklaşmayı ve üçte birine mal olacak bir zincir eczane bulmayı daha iyi bilmiyordum ama mesele bu değil. Yardım almak o kadar kolaydı ki, kelimenin tam anlamıyla dolandırıldığımı düşündüm. Her iki taraf da yasal ve geçiş için yasal sınırlar dahilinde. Sırf normalleşmek ve tekrar çalışabilmek için oraya kaçıyor olabilirim ya da komşu eyalet sınırına kaçıyor olabilirim. Cehennem gibi dilek iflas etmeden kaçtı, ihmalden yatalak oldu ve doktorlar beni ağrı kesici bırakma tehdidi altında kan akışımı kötüleştiren ve iyileşmeyen bir diş çekimi ve nekrotik kemik kütlesi ile yaklaşık bir yıl boyunca ameliyat yapmaya zorladığından beri bir yıldan fazla işkence gördü. Yüzüm, 8 ay sonra yetenekli ve istekli bir cerrah bulmakta ilerleme kaydetmek için mücadele ettiğim kapsamlı, karmaşık, riskli bir ameliyata ihtiyaç duyuyor.

Burada yaşamak benim için artık cehennem ve yaptığım ya da kanıtladığım hiçbir şey, sorunu düzeltmek ya da acıyı kontrol altına almak için hiçbir şey yapmıyor. 6 yaşındaki oğlumdan 45 dakika sonra yaşıyorum ve onunla yalnız başıma güvende olamayacak kadar ıstırap içinde yatalak oldum, bu yüzden bir yıldır onu görmedim, annesi onu getirmeme çok kızıyor ama talepte bulunmada bir sorunu yok tıbbi tedavisinde hiçbir söz hakkı verilmemesine veya bir yıl boyunca herhangi bir ziyaretlerinin olmamasına rağmen ödeme yaptı.

Ayrıca, beyazların ve erkeklerin şeytanlaştırılması ve hükümetin ihmali ve ırkçılığın normalleştirilmesi ve devlet, yasadışı yabancılara dağıtılırken beyaz erkeklerin inkarına yarar. Devam edemiyorum, kendimi daha fazla kızdırıyorum, hatta havalandırıyorum. Devletleri yıkmamak ya da bölmek ve insanları dürüstçe köşelerine çekilmeye zorlamak kendimizi çökertmemek ya da yok etmemek için tek yol gibi görünüyor… Sol, onların birikmiş borçlarını gülünç seviyelere çekebilir. Tanrım, herkesin artık gerekeni yapacak cesarete sahip olmasını ya da mahkemelerde ayağa kalkmasını ve haklarımız ve kişisel ajansımız için savaşmasını diliyorum. Bırakın yabancı topraklarda olsun ve sol tamamen şiddet ve güçten yana ama iş onları kontrol altında tutmak söz konusu olduğunda birdenbire “asla cevap değil” ya da ülkeyi düzeltmek ve zulmü ve iflası sona erdirmek istemek için terör olarak kabul edildi. çalışkan iyi Amerikalılardan. Lanet olası güvenli bir hap onları sadece bir intihar salgını noktasına kadar acı çekmekle kalmayıp karaborsa h/fent’i ilerletmekle kalmayıp, aynı zamanda toplumun gerçek üretken üyelerini yeniden canlandırırken, acı çekenlere yapılanların gerçek işkencesi ve gemositi … Uyuşturucuya karşı savaş ve tüm yasaklar her şekilde başarısız olduğunu kanıtladı, insanları kendi bedenlerine koyduklarını veya isteyerek satın aldıklarını seçmeye cesaret ettikleri için hapse atmanın büyük ahlaksızlığından bahsetmiyorum bile. “Kronik ağrı için etkili değil”den “bağımlılığa neden olur”a kadar her bir anti opioid anlatısı bariz ve tamamen yanlıştır. Yanlış beyanlar altında (ABD hükümetinin bir asırdır yaptığı gibi) acılara karşı bir savaş başlatmak için yanlış, önyargılı, özenle seçilmiş verileri kullandılar; bu, yalnızca vergi mükellefleri ve insanların ıstırabı pahasına ilaç ve tıp endüstrisine fayda sağladı.

Hayatları mahvetmek, uyuşturucu kullanıcılarını hapsetmek, ücretsiz köle işçi çalıştırmaya zorlamak, cezaları çekildikten sonra, onları ömür boyu eski bir suçlu olarak işaretlemek, anlamlı bir istihdam, çıplak silah hakkı, oy kullanma hakkı veya haklarını ortadan kaldırarak onları ömür boyu eski bir suçlu olarak işaretleyin. konuttan sağlığa her türlü devlet yardımı.. ah politikacıların ve kurumların gerçekten ne kadar şefkatli ve şefkatli olduğuna bakın…!!! Zorunlu asgariler, aşırı cezalar, çarpık yargıçlar ve savcılar. Hatta yargıçların görmezden gelmesine izin verilmeyen zorunlu cezalar bile karşı koyamayacak kadar korkak ve umursamaz. Tekrarlanan pot veya diğer kişisel kullanım miktarı uyuşturucu suçluları, onlarca yıl hapis cezasına çarptırıldı ve ücretsiz çalıştırmaya zorlanırken, CEO’lar, seçilmiş yetkililer, vb. milyonları çalabilir, herhangi bir şeyle yakalanabilir, hatta gerçek katiller, tecavüzcüler veya p3dofiller olabilir ve 6 ay sonra sıfır ile dışarı çıkabilir. kalıcı özgürlük kaybı veya kalıcı suçlu/SO etiketi.

Cdc ve dea gibi partizan ve yozlaşmış kurumlar tarafından yanıltıcı, seçilmiş ve bariz şekilde yanlış verilere ve üretilmesi ucuz ve aşırı derecede modern mucize ilaçları şeytanlaştıran önyargı çalışmalarına dayanan düzenlemelerle kongre ve yasal yöntemleri altüst eden bu acımasız anti opioid gündemi için bastırdılar. insanları pahalı bs terapilerine (dikkatlilik, chiro, akupunktur… fkin quack bs gel) ve 3 aylık güvenli tedarik için 30 dolar yerine daha az etkili, daha tehlikeli, daha bağımlılık yapan tanrısız pahalı ilaçlara zorlamak dikkatli bir şekilde üretilmiş oksi siz veya devlet tarafından finanse edilen sigorta, genellikle sizi daha da kötüleştiren ve sizi hala ıstırap içinde bırakan ilaçlar için ayda 500 ila 2500 ödemek zorunda kalır (herhangi bir ilacı arayın ve Lyrica, Belbucca veya xtampza’nın ne kadara mal olduğunu sorun, ) ve hala çalışamaz, iflas etmiş ve köleleri, onlara yardım etmemekten veya ilgilenmemekten kazanç sağlayan bir sisteme bırakın. Kendi ayakları üzerinde duramayan, hiçbir çaresi olmayan, işkence gören köleler. Doktorlar bir araya gelip reddetmeliydi, ama hayır. Kıtlıktan ortaya çıkan tamamen aptal olmayanlar, ilaçla finanse edilen önyargı kolejleri tarafından eğitim ve öğretimde standartların düşürülmesine neden oldu; iyiler… Propaganda ve yanlış çalışmalarla saldırıya uğrar, tehdit edilir, boyun eğmeye zorlanır veya yanlış yönlendirilirler. Şimdi ağrı yönetimiyle suçlananlar… o yozlaşmış umursamaz piçler dolar işaretleri gördüler. Zorunlu aylık randevular için 200-500 ücret, artı kendi isteklerine göre idrar testi için bir yüz daha ve çoğu durumda tamamen yararsız olduğunu bildikleri bir sürü pahalı prosedür.. neden hasta hakları için savaşsınlar ki? Acı çekmenizden bir servet kazanırken neden ağrısız ya da ucuz ilaçlarla iyi yönetilmenizi istesinler ki? Ve verdikleri ilaçlar, işe yarayan opioidlerden çok daha tehlikeli, çok daha az etkili ve daha fazla bağımlılık yapıyor.

İlaç şirketleri bile kendi ilaçlarını otobüsün altına attılar… Hastaları opioid olmayanlara veya halen patenti alınan caydırıcı opioidlere zorlamak çok daha karlı. Eskiden 3 aylık oksikodon cebinden 30-50 dolara mal olur… Şimdi 500-2500 bu maliyette birden fazla ilaç değilse, sadece daha az kontrol edilir ve istenmeyen etkilerle harap edilir ve bu nedenle bağımlılık yapıcı ve tehlikeli olabilir. kalıcı beyin hasarı, kalıcı hafıza kaybı, hezeyanlar, nöbet geçirmemiş hastalarda hem nöbet sırasında hem de nöbetten çekilme. Bana inanmayın, Lyrica, gabapentin, bufenorfen, Antidepresanlar için yan etkileri google’da aratın.. bir eczane arayın ve ne kadar xtampza, lyrica, bufenorfen, belbucca, gralise ve hatta jenerik gabapentinin maliyetini sorun ve bana bunları zorlamak için teşvikleri olmadığını söyleyin. Ağrı hastalarına, yardım etmeyeceklerini ve onları çeşitli şekillerde daha fazla devre dışı bırakacaklarını ve zarar vereceklerini bilen ilaçlar. İyi doktorlar, hastalarına etkili ilaçlarla yardım etmeye çalıştıkları için hedef alındı, mahvoldu, lisansları alındı ​​ve hapsedildi, hastalar genellikle onlarca yıl boyunca kötüye kullanım veya uygunsuzluk belirtileri olmadan iyi bir yaşam kalitesi ile istikrarlı ve üretken oldular.

Eğlenceli gerçek, kronik ağrı çeken bir hastayı istikrarsızlaştırdığınızda, akılsızca rahatlama kararları nedeniyle OD’ye daha yatkın hale getirirsiniz, çaresizlikten sık sık kontamine olan tehlikeli sokak ilaçlarını arama olasılıkları daha yüksektir, intihar etme olasılıkları daha yüksektir… medya, onaylanmış anlatıyı takip etmeye devam ediyor.

Ama medya onların işkencesi hakkında haber yapıyor mu, yalanları haber veriyor mu, acı çeken hastaları savunuyorlar mı… hayır, bunların hiçbiri hakkında tek kelime duymayacaksın, belki 2 dakikalık bir haberde kronik hastalıklara kasıtsız zararlar hakkında 3 ya da 4 kez. Son 5 yılda ağrı hastaları. Belki 2 eyalet, cdc yönergelerinin ve medyanın neden olduğu histerinin neden olduğu hasarı geri almak için her şeyi yaptı. Ama kahretsin, opioidlerin kötü gündemlerini eroin toplamaya zorlamazlarsa ve neredeyse her gün doktor tarafından reçete edilen ilaçlarla uğraşmazlarsa. Dea, çoğu fent’in geldiği nakliye ithalatına müdahale ediyor mu, hayır, doktorların ofislerine ve evlerine baskın yapıyorlar. Ağrı hastaları kalp krizlerini, sokakta uyuşturucu aramayı veya intiharı önlemek için acil ilaç alıyorlar mı, hayır eve gönderildi ve daha toksik etkisiz Tylenol almaları söylendi.

Avukatlar acı çekenleri mi savunuyorlar, cdc’yi çarpık veriler için mi yoksa arka oda politikası oluşturma için mi dava ediyorlar … yoksa yasa yapma süreçlerini altüst ettikleri için mi … hayır. Sanırım ben denedim ve cdc’yi asla takip etmedikleri bir dava ile tehdit eden “kuvvetli” ifadeli bir mektup gönderdiklerinden beri tek kelime duymadım. CDC yetkilileri araştırılıyor mu?…hayır. CDC yetkilileri medya tarafından taciz ediliyor mu?… Hayır, sıfır soruşturma veya sorgulama gerektiren, yani zaman çizelgelerinde sıfır rekabet anlamına gelen tercihli bilgi yayınlamak için anlaşmaları var. Bu nedenle, her büyük medya kuruluşu aynı gün devlet kurumları ve bilgi yayınları hakkında bilgi yayınlar… kelimenin tam anlamıyla hiçbir medyanın kendi kurallarına göre oynamayan bilgileri yayınlamasına izin vermezler. İşlerini güzel ve kolay hale getirir, medyanın herhangi bir araştırma yapması veya soru sorması gerekmez ve herhangi bir uygunsuzluğu ortaya çıkarmaz, böylece ajanslar tam anlatı kontrolünü elinde tutar. Yalancılar ve açgözlü piçler tarafından kaşıkla beslenen korkaklar ve tembeller.

Amerika sessizce sızdı ve size karşı hislerini kullanan ve gerçekleri hikayelerine uydurmak için çarpıtan ağız parçaları ve Amerikan karşıtı gündem dolu fk’ları seçmeye yönlendirildi. Ceplerini doldurdular, paramızı yabancı ülkelere dağıttılar, çocuklarımızın sırtlarını sıvazlayıp, bizim kuruşumuza ziyafet verirken, çocuklarımıza ödenmeyecek borçlar yüklediler. Kronik ağrı hastalarına ilaçlarını vermeyeceksin ama san fran gibi şehirlerde sokakta ateş edip kaldırıma vurabilirsin.

Bu politikacıları seçmekten vazgeçin. Bu kadar anlayışlı ve kabul edici olmayı bırakın. Bir fkin çifti büyütün ve cehenneme hayır demeyi öğrenin. Ülkemiz çöküyor ve bir açık hava hapishanesine dönüşüyor. Çocuklarımıza dayatılan maskeler, toplumsal cinsiyet çalışmaları, çocuklarımızın siyasi ve cinsel beyinlerini arkamızdan yıkamak. Her şeyin yapay ve gerçek kıtlığı. Enflasyon kontrolden çıktı. Basılan ve özel çıkarlara ve yabancı ülkelere verilen para. Küçük işletmeler sakatlanırken ve kapatılırken mega şirketler şımartıldı ve çalışmasına izin verildi. Geçen yıl aşılanmamış işçilerin işten çıkarılmasından kaynaklanan tıbbi kıtlıklar, aşıya izin verilmeden önce çalıştıkları için kahramanlar olarak lanse edildi.

Şimdi 6 saattir erde oturuyorum ve beni lanet olası bir steroid enjeksiyonu için triyaj odasına götürmeye bile zahmet edemiyorum, görülmesine 8 saat daha olabileceğini söylüyor. İstedikleri kadar covid’i suçlayabilirler, bana doktor uyukluyormuş gibi geliyor. Yatakların yarısı boş ama kapasitede olduklarını söylüyorlar…. Yapay kıtlık bs. Belki de aşı istemeyen insanları kovmayı bırakın ve atlanan yatakları açın.

24 Comments

1. Afyon merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 20-08-2021 07:11:16

2. Bu konu : ” Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , – 186

3. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 171

4. Selam sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

5. Aksaray merkezden ben emin. Selamlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun 20-08-2021 16:45:48

6. Afyon merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-08-2021 08:16:39

7. Osmaniye merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-08-2021 12:10:09

8. selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler

9. Niğde dan kimler var. Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle . Mrb sayfanız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 77

10. Denizli merkezden ben emin. Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler 24-08-2021 01:38:28

11. Afyon merkezden ben ali. Mrb web siten valla dikkat çekici, saolun 24-08-2021 12:03:25

12. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Selamın aleyküm sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

14. Karabük merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 26-08-2021 20:18:22

15. Bilecik dan kimler var. Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle . Slm sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 257

16. Rize merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 31-08-2021 23:30:08

17. Kırşehir dan kimler var. Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle . Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , banu – 93

18. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 12-09-2021 19:43:38

19. Bu konu : ” Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teşekkürler , ahmet – 180

20. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

21. Bu konu : ” Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 219

22. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-09-2021 10:55:20

23. Bu konu : ” Amerika’da G3nocide, işkence ve modern kölelik, yozlaşmış ve dar kafalıların izniyle ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , gaye – 7

Write A Comment