Şiddetli siyah isyancılar, polisi öldürebilir, şehirleri yakıp masum insanları öldürebilir ve biden pelosi nike gibi ırkçı siyah üstünlükçülerin desteğini alırlar.

Bu arada, masum barışçıl beyaz insanlar gerçek siyasi meseleleri barışçıl bir şekilde protesto edebilir ve aynı siyah Üstünlükçiler onlara terörist diyor ve vurulduklarında tezahürat yapabilirler.

Bu yüzden kavga ediyoruz

Beyazlar siyah üstünlükçü Amerika’da saldırı altında. Protestolara ayak uydurmalı ve var olma hakları için savaşmalıyız

16 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Selam herkese siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 173

2. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

3. Yozgat merkezden ben banu. Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 21-04-2021 16:31:39

4. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten yeminle hayran edici, teşekkürler 23-04-2021 14:00:57

5. Edirne merkezden ben memo. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 24-04-2021 08:28:18

6. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 282

7. Artvin merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 27-04-2021 20:01:33

8. Balıkesir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 10:30:26

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Slm web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 479

10. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 44

11. Artvin merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:17:08

12. Ordu merkezden ben emin. Selam sayfan valla mükemmel, saolun 07-05-2021 02:28:46

13. Tokat dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 224

14. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 278

15. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, tebrikler , memo – 239

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link