Şiddetli siyah isyancılar, polisi öldürebilir, şehirleri yakıp masum insanları öldürebilir ve biden pelosi nike gibi ırkçı siyah üstünlükçülerin desteğini alırlar.

Bu arada, masum barışçıl beyaz insanlar gerçek siyasi meseleleri barışçıl bir şekilde protesto edebilir ve aynı siyah Üstünlükçiler onlara terörist diyor ve vurulduklarında tezahürat yapabilirler.

Bu yüzden kavga ediyoruz

Beyazlar siyah üstünlükçü Amerika’da saldırı altında. Protestolara ayak uydurmalı ve var olma hakları için savaşmalıyız

37 Comments

1. Erzincan dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Selam herkese siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 173

2. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

3. Yozgat merkezden ben banu. Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 21-04-2021 16:31:39

4. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siten yeminle hayran edici, teşekkürler 23-04-2021 14:00:57

5. Edirne merkezden ben memo. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 24-04-2021 08:28:18

6. elif yılmaz Reply

Şırnak dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 282

7. Artvin merkezden ben ziya. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 27-04-2021 20:01:33

8. Selam herkese web siten cidden iyi, face de paylaştım

9. Balıkesir merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 10:30:26

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Slm web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 479

11. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 44

12. Artvin merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:17:08

13. Ordu merkezden ben emin. Selam sayfan valla mükemmel, saolun 07-05-2021 02:28:46

14. Tokat dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 224

15. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 278

16. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, tebrikler , memo – 239

17. Bitlis dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , hatice – 297

18. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 190

20. Kilis dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok iyi, tebrikler , Hasan – 471

21. Erzincan merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım 08-06-2021 07:49:36

22. Malatya dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 344

23. Sivas dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Merhaba sayfan inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 93

24. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 33

25. Şırnak dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Merhaba siteniz inanılmaz hoşuma gitti, saolun , mehmet – 322

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Selam siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 443

27. Mrb paylaşımın inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

28. Ardahan dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 449

29. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten çok güzel, saolun , – 5

30. Amasya dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . Selamın aleyküm siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 95

31. Nevşehir merkezden ben memo. Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 09-07-2021 07:01:15

32. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 109

33. Bu konu : ” Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 486

34. Sakarya merkezden ben Emine. Mrb sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 17-07-2021 09:06:23

35. Niğde dan kimler var. Amerika’da kimlerin saldırı altında olduğu. Ayağa kalkmaları gerekiyor . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, sağolun , ali – 235

36. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link