Yalnızca sağ (demokratlar / neo liberalizm) ve aşırı sağ (cumhuriyetçiler / muhafazakarlık) arasında bir seçim vardır.

Şu grafiğe bakın:

https://i0.wp.com/www.freexenon.com/wp-content/uploads/2019/07/Political-Compass-for-2020-Election.png?fit=814%2C837&ssl=1

Tek (hafif) sol görüşlü demokratlar, zorbalığa uğrayan / aldatılan Bernie ve dışlanan / görmezden gelinen / lekelenen Gabbard’dır.

Medyada Bernie, fikirleri dünyanın geri kalanında oldukça normal olmasına rağmen, sürekli olarak radikal sol olarak tasvir ediliyor.

Bütün 2 parti sistemi, insanları gerçek bir değişim yaratmaktan alıkoyan bir aldatmaca, demokratlar sadece cumhuriyetçilerin solunda oldukları için bırakılıyor, hatta belki de değil, bu 2016 grafiklerinde Clinton, Trump’tan daha ileride vardı:

https://www.politicalcompass.org/images/us2016.png

Bu bir komplo, buna politik baskı deniyor, Amerikalılar da Ruslar kadar politik özgürlüğe sahipler, evet bazen bir rakip çıkıyor ama bununla başa çıkma yolları var. Rusya’da öldürülüyorlar, ancak Amerikan seçkinleri karalama kampanyasının yeterince iyi olduğunu biliyor.

Bunu bilmek, tüm bu Marksist / Komünist fikri devralmayı gülünç hale getiriyor. Çünkü bu fikirler için siyasi bir platform yok. BLM insanları Marksist fikirlere sahip olabilir, ancak hepsi sadece Biden’a oy verecek ve böylece ebedi sağcı otoriter yönetimi sürdürecek.

Biden’ın RNC’de sosyalist olarak adlandırılması ya da insanların Obama’nın gizli bir komünist olduğunu iddia etmesi çok komik, çünkü zenginleri memnun etmekten başka bir şey yapmıyorlar.

Evet, küçük farklılıklar var, Demokratlar insanlara eşcinsel evlilik ve kısmi ot yasallaştırma verdi, ama bu artımlı. % 1’i incitecek ve geri kalanına yardım edecek hiçbir şey yapmayacaklar (tıpkı ücretsiz sağlık hizmetinin yaşayan ücretler olduğu gibi).

Sonra “solcu medya” var, başka bir hastalık. Evet, medya cinsiyet ayrımı gözetmeyen banyolar, güvenli alanlar ve ırkçılık hakkında konuşmayı seviyor. Ancak hiçbir zaman temel sorunların derinliklerine inmezler ve kurumsal efendilerini asla eleştirmezler.

Çoğunuzun siyasi paylaşımlardan nefret ettiğini biliyorum, ama bu partizan saçmalığı değil. “Özgürlerin ülkesi” hiç de ücretsiz değil, sadece Corporate Elite ve Corporate Elite Light arasında bir seçim yapmanız yeterli.

Bana ilham veren video https://youtu.be/ULYWIDcUOY4

Author

61 Comments

1. Selamlar web siteniz vallaha billaha güzel, sağolun

2. Erzincan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 30-08-2020 14:38:15

3. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-08-2020 19:25:01

4. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 00:40:53

5. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

6. Selamın aleyküm web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım

7. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

8. Merhaba siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Van merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 00:02:17

10. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 09:48:58

11. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:44

12. Ankara merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok güzel, saolun 13-10-2020 02:18:34

13. Uşak dan kimler var. Amerika’da sol yok . Slm sayfa inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 100

14. Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

16. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Slm siten harbiden mükemmel, tebrikler , ali – 336

18. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , doruk – 89

19. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 493

20. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 360

21. Konya dan kimler var. Amerika’da sol yok . Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 286

22. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 451

23. Yalova merkezden ben ali. Slm sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım 06-12-2020 05:52:24

24. Bilecik merkezden ben banu. Selam bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, şukuladım 06-12-2020 14:11:52

25. Tekirdağ dan kimler var. Amerika’da sol yok . Merhabalar web siten cidden çok iyi, sağolun , doruk – 263

26. Selamın aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

27. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa harbiden mükemmel, sağolun 15-12-2020 22:46:14

28. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım , memo – 169

29. Hatay dan kimler var. Amerika’da sol yok . Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler , memo – 33

30. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 365

31. selamun aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

32. Kırklareli merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun 06-01-2021 03:03:34

33. Ordu merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 11-01-2021 21:20:11

34. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

35. Adana dan kimler var. Amerika’da sol yok . Merhaba bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , banu – 319

36. Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden mükemmel, sağolun , mehmet – 276

38. Malatya dan kimler var. Amerika’da sol yok . Selamlar siten inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 79

39. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-01-2021 21:03:39

40. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Slm sayfan harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 52

41. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

42. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 82

44. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 448

45. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 185

46. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

47. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 444

48. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki iyi, sağolun , ahmet – 279

49. Selamlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

50. Merhabalar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

51. Selamlar web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

52. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

53. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

54. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

55. Erzurum dan kimler var. Amerika’da sol yok . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 437

56. Erzurum merkezden ben mehmet. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-05-2021 01:05:28

57. Isparta dan kimler var. Amerika’da sol yok . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 414

58. Çanakkale merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-05-2021 12:39:00

59. Bu konu : ” Amerika’da sol yok ” çok güzel. Selam paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 461

60. Şanlıurfa merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 07-05-2021 03:38:32

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link