Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar.

Liderler ve bu protestoların bazı katılımcıları aslında Amerika’ya adanmışlığa neden olmak için bir araya gelen Rus ve Çinli ajanlar. İşletmeleri çok erken açarak, ekonomi ve nüfus üzerinde doğrudan ve dolaylı sonuçları olacak enfeksiyon oranı (tekrar) artar.

“Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar.” üzerine 70 yorum

1. Çorum merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 14-05-2020 21:35:49

2. Muğla merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 10-07-2020 03:50:57

3. Sakarya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, saolun 14-07-2020 10:46:13

4. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 18-07-2020 12:52:26

5. Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar siten yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 19-07-2020 02:34:38

6. Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-07-2020 21:16:14

7. Kırklareli merkezden ben ali. Selam web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 02-08-2020 08:54:31

8. Bursa merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 08-09-2020 19:35:26

9. Malatya merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız yeminle iyi, teşekkürler 02-10-2020 11:30:20

10. Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-10-2020 18:43:22

11. Çorum dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . Slm sayfa inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 407

12. Malatya merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-10-2020 04:53:56

13. Bu konu : ” Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 242

14. Amasya merkezden ben ziya. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-11-2020 02:49:08

15. Karaman dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . Mrb web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 373

16. Kütahya dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . Slm siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , ali – 91

17. Muğla merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-11-2020 14:42:10

18. Bu konu : ” Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 326

19. Bu konu : ” Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 151

20. Bilecik dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . Merhaba sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 39

21. Çorum dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 206

22. Bu konu : ” Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , – 143

23. Bu konu : ” Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 345

24. Çanakkale merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-12-2020 00:52:27

25. Bu konu : ” Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 52

26. Erzurum merkezden ben . Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-12-2020 17:58:58

27. Yalova dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 421

28. Eskişehir dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . Selam herkese web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , banu – 407

29. Bu konu : ” Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla çok iyi, tebrikler , ali – 100

30. Muğla dan kimler var. Amerika’daki covid kilitleme protestolarına liderlik edenler aslında ekonomiyi yok etmeye çalışıyorlar. . Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 412

31. Afyon merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım 23-01-2021 22:35:23

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link