Kategoriler
Genel

Amerika'daki gerçek özgürlükçülük tarihi: büyük Banka gündemini teşvik eden sahte bir ideoloji

Özgürlükçülük, İkinci Dünya Savaşı'ndan hemen sonra 40'larda yaratıldı ve bir şirket tarafından yaratıldı. lobici ve kurumsal pr firması olarak bir grup şirket

Görmek: özgürlükçülüğün gerçek tarihi

Daha sonra 60'larda büyük bir işletme olarak buhar aldı pr firmaları Düşünce tankları ücret gibi .org mises enstitüsü ve miras vakfı MİLLETLERİ, orta Amerika'yı her şeyden nefret etmeye ve bankaların serbestleştirilmesini desteklemeye ikna etmek için MİLYARLAR'ı propogandaya döktü

Liberterizmin tüm hedefi, büyük bankalar için bir lobi organizasyonu haline gelmek ve modern yüzyılın asgari ücretten çocuk işçi emeğinin sonuna kadar her işçi korumasını geri almaktı

özgürlükçü platform, büyük şirketlerin istediklerinin bir Noel listesi gibi okur. EPA'nın dağılmasından tüm kampanya finans yasalarının geri alınmasına

>> Amerika'nın sanayi ve finans devinin savaş kârından beslenmesi ile 2. Dünya Savaşı'nın bitiminden hemen sonra, yeni bir iş yanlısı ideolojiyi geliştirmeye odaklanan Ekonomik Eğitim Vakfı (FEE) adlı yeni bir lobi ön grubu kurduğu zaman başlar. “özgürlükçülük” olarak adlandırdı – belirli politikalara ve mevzuata odaklanan diğer iş lobicilik gruplarını desteklemek

>; FEE genellikle “ilk özgürlükçü düşünce kuruluşu” olarak kabul edilir, çünkü Akılcı Brian Doherty “Kapitalizm İçin Radikaller: Modern Liberter Hareketin Özgürleştirici Tarihi” adlı kitabında

Edit: liberterler neredeyse liberaller doo gerçeklik daha nefret

“Amerika'daki gerçek özgürlükçülük tarihi: büyük Banka gündemini teşvik eden sahte bir ideoloji” için 31 yanıt

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-02-2020 07:37:07

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-02-2020 22:14:39

Karaman merkezden ben banu. Selam web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2020 15:16:10

Artvin merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2020 16:40:20

Malatya merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-03-2020 05:02:40

Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım yeminle iyi, linkedinde paylaştım 13-03-2020 01:10:15

Batman merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım 20-03-2020 15:58:11

Siirt merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım 21-03-2020 22:18:09

Hakkari merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-03-2020 02:01:40

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım 24-03-2020 21:52:28

Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 29-03-2020 01:18:49

Ordu merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 29-03-2020 10:59:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir