Amerika’daki polis büyük ölçüde köle avcılarından oluşuyordu ve daha sonra Pinkertons (kötü şöhretli grev kırıcılarıydı.) Polisler sizi korumak için orada değil ve Yargıtay size yardım etmekle yükümlü olmadığına karar verdi. . “Koru ve sun” sadece pazarlamadır.

“Koru ve sun” sadece pazarlamadır. “Bununla patates kızartması ister misiniz?”

Yararlı görünmelerini sağlayan bir yalan. Tüm polislerin yarısından fazlası eşlerini dövdü. İzin verin. En iyi çıkarlarımızı gözetmeye ve vatandaşlara uyan yasaları korumaya güvendiğimiz insanlar, denetlenmeyen güce sahip tehlikeli suçlular.

Şimdi başlarının derde girmesinin tek nedeni, neredeyse herkesin kötüye kullanımlarını cebinde tüm dünyaya yayınlama araçları olması. Bu bok 20 yıl önce hayal edilemezdi. Şimdi, engelsiz ırkçı bir bok parçası olmaya alışmış olan mavi renkteki tüm iyi durumda ol erkekleri, önceki sınırsız otoritelerinin parmaklarının arasından kaydığını ve güçlerini kaybetme riski olan herhangi bir despot gibi, bildikleri tek şeyle cevap verirler: Şiddet. Yeterli protestocuya zarar verirlerse, insanların protesto etmekten korkacaklarını umuyorlar. Bizi şiddete karşı korkutabileceklerini umuyoruz, böylece devrilmemizi ve göndermemizi istiyoruz. Onlar ayaklarının üzerinde grovel umuyoruz ve onlar artık ırkçı fucknuggets olamaz çünkü terk ettiklerinde geri gelmelerini yalvarıyorum umuyoruz. Dışarıdaki tüm güçlü domuzcuklara söyleyecek bir şeyim var: Göndermeyeceğiz.

“Amerika’daki polis büyük ölçüde köle avcılarından oluşuyordu ve daha sonra Pinkertons (kötü şöhretli grev kırıcılarıydı.) Polisler sizi korumak için orada değil ve Yargıtay size yardım etmekle yükümlü olmadığına karar verdi. . “Koru ve sun” sadece pazarlamadır.” üzerine 25 yorum

1. İstanbul merkezden ben mehmet. Selam siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 14:38:44

2. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 20:12:56

3. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2020 23:52:14

4. Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, saolun 03-09-2020 16:24:35

5. Mardin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler 06-09-2020 00:08:13

6. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-09-2020 11:28:36

7. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 24-09-2020 14:16:42

8. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 04:38:09

9. Sinop merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:35:54

10. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-10-2020 22:33:42

11. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, sağolun 19-10-2020 07:07:27

Yorum yapın