Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit)

Sizlerin% 94’ü ABD’nin sol-sağ sorunu için temelde yabancı oyuncuları suçlayan bir gönderiye olumlu oy verdiniz. Aptal mısın nesin? Elbette her lanet ülke (özellikle ABD) diğer ülkeler üzerinde bir etkiye sahip olmaya çalışır, bu insanlar için otomatik olarak kötü olduğu anlamına gelmez. Siyasette kurumsal para yerine yabancı ülkeden bahsedelim, MSM / CIA etkisi? Sizler tamamen bir tuzağa düşüyorsunuz … bu çok açık … Komplo teorisyenleri bunu göremiyorsa, insanlık için umut yok …

Kötü ingilizcem için özür dilerim, ama GUY uyan, bu tür gönderiler bu abonelikte trend olmamalı.

“Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit)” üzerine 16 yorum

1. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 03:09:44

2. Rize merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-09-2020 03:10:44

3. Kırşehir merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-09-2020 12:45:11

4. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 22:46:23

5. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 09:22:57

6. Batman merkezden ben doruk. Selamlar siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 11:19:24

Yorum yapın