Sizlerin% 94’ü ABD’nin sol-sağ sorunu için temelde yabancı oyuncuları suçlayan bir gönderiye olumlu oy verdiniz. Aptal mısın nesin? Elbette her lanet ülke (özellikle ABD) diğer ülkeler üzerinde bir etkiye sahip olmaya çalışır, bu insanlar için otomatik olarak kötü olduğu anlamına gelmez. Siyasette kurumsal para yerine yabancı ülkeden bahsedelim, MSM / CIA etkisi? Sizler tamamen bir tuzağa düşüyorsunuz … bu çok açık … Komplo teorisyenleri bunu göremiyorsa, insanlık için umut yok …

Kötü ingilizcem için özür dilerim, ama GUY uyan, bu tür gönderiler bu abonelikte trend olmamalı.

Author

67 Comments

1. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi vallaha mükemmel, face de paylaştım

2. Selam web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

3. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 03:09:44

4. Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım

5. Denizli merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 16-09-2020 03:09:48

6. Selam herkese sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım

7. Rize merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 16-09-2020 03:10:44

8. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 16-09-2020 03:10:51

9. Kırşehir merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-09-2020 12:45:11

10. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-09-2020 22:46:23

11. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

12. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

13. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 09:22:57

14. Batman merkezden ben doruk. Selamlar siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 02-10-2020 11:19:24

15. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

16. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle iyi, teşekkürler , memo – 313

17. Selam herkese web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

18. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 357

19. Burdur merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler 14-11-2020 04:44:58

20. Mardin dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 118

21. Selam herkese bu web sitesi vallaha güzel, şukuladım

22. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 434

23. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız inanki çok iyi, sağolun 24-11-2020 22:24:03

24. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, şukuladım , mehmet – 318

25. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler

26. Muş dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Selamın aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 285

27. Manisa merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten cidden iyi, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:44:31

28. Kırşehir merkezden ben ali. Selam web siten inan ki çok iyi, teşekkürler 19-12-2020 17:15:20

29. Aksaray dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Merhaba herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 332

30. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Selamın aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 6

32. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

33. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, sağolun

34. Selam herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

35. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler 24-01-2021 09:48:02

36. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

37. selamun aleyküm siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım

38. Hakkari dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 466

39. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 74

40. Adıyaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, saolun 16-02-2021 16:34:43

41. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-02-2021 04:07:11

42. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, şukuladım , ahmet – 86

43. Karabük merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım 10-03-2021 07:50:02

44. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

45. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 212

46. Bursa merkezden ben memo. Slm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-04-2021 08:31:34

47. Gümüşhane merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız cidden hayran edici, teşekkürler 09-04-2021 15:21:29

48. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun

49. İstanbul merkezden ben memo. Selam sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun 15-04-2021 22:20:15

50. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-04-2021 02:33:27

51. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 03-05-2021 03:56:08

52. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden çok iyi, saolun , – 425

53. Erzincan dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 49

54. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

55. Konya dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 385

56. Karaman dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Mrb bu web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 18

57. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 288

58. Kütahya dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 80

59. Samsun merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 08-07-2021 02:39:45

60. Iğdır dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Selamlar sayfa valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 69

61. Aydın dan kimler var. Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) . Merhaba paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 38

62. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 18-07-2021 03:07:46

63. Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım , memo – 115

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Amerika’dan nefret eden yabancı bir ülke olsaydım, ABD vatandaşlarının hükümetlerinin kendilerini ne kadar mahvettiğini anlamalarını ve bir devrim başlattıklarından emin olmak için sosyal medyada yorum yapmak için elimden geldiğince harcardım. (Sabit) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 124

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link