Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu?

“Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu?” üzerine 17 yorum

1. Zonguldak dan kimler var. Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu? . Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 296

2. Nevşehir dan kimler var. Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu? . Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 7

3. Muş dan kimler var. Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , ali – 90

4. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-01-2021 23:08:00

5. Gaziantep merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-01-2021 19:31:46

6. Adana dan kimler var. Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu? . Merhabalar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 222

7. Bu konu : ” Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu? ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 462

8. Ardahan merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-02-2021 06:46:16

9. Bayburt dan kimler var. Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu? . Selam herkese sayfan yeminle güzel, twitter da paylaştım , doruk – 200

10. Bu konu : ” Amerikalılar Biden’in meşru bir şekilde kazandığına gerçekten inanıyor mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki iyi, teşekkürler , hatice – 12

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link