Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı

Çin Afrika’yı doğru yapıyor ve kendi ülkeleri gelişiyor. Bir Amerikalıya bunu anlatmaya çalıştığınızda, hemen “Çin kötüsü” ne atlarlar ve neden Çin’in iyi bir şey yaptığını söyleyeceğinizi sorgulamaya başlarlar.

Çin, Afrika’nın doğal kaynaklarını topluyor (Çin’de seri üretimi besliyor) ve karşılığında (malzemeler için tam bedel ödemek yerine) inşa ediyor, yollar döşüyor ve tüm kıta için gecikmiş bir altyapı oluşturuyor. Büyük bir kazan-kazan.

Beyaz insanların yaptığı tek şey kaynakları çalmak ve onlara ABD parası borçlu olduklarını söylemek, sonra başlarına keyfi borçlar koymaya devam etmek, onları açlık ve hastalıktan mahvetmelerine izin verirken parasız tutmaktı.

* Tamam, siz kazandınız .. Bir, çok büyük bir iyilik olsa bile, Çin’i acımasız totaliter rejim olarak düşünmeye başladığımızdan kurtaramaz, ama yine de bizler tarafından utanmamız gerektiğini hissediyorum. Çin’in Afrika ile anlaşmasındaki fark.

… broexist tarafından gönderildi
[comments]

“Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 385

2. Kırşehir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-11-2020 13:20:44

3. Erzincan merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 28-11-2020 16:09:08

4. Bu konu : ” Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 476

5. Bu konu : ” Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , doruk – 478

6. Aksaray merkezden ben emin. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:39:10

7. Bu konu : ” Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , – 227

8. Balıkesir dan kimler var. Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , doruk – 87

9. Afyon dan kimler var. Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı . Merhabalar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 366

10. Diyarbakır dan kimler var. Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı . selamun aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 352

11. Bu konu : ” Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, tebrikler , memo – 387

12. Bu konu : ” Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 296

13. Bu konu : ” Amerikalılar Çin karşıtı propagandanın kurbanı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, sağolun , doruk – 364

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link