En yaygın iki sorun:

1. Her şeyi politik yapan bir Amerikalı. Politik olarak konuşursak, Amerika zehirli bir ülkedir. Mesela, Amerikan siyasetinin kurtarıcı nitelikleri yok. Bu, özellikle sosyal medyada siyaset tartışılırken genel nüfusa yansıyor. Şimdi bunu okuduktan sonra, “evet, bu yazı kesinlikle karşı olduğum siyasi parti / ideolojiden bahsediyor” diye düşünüyorsanız, o zaman kesinlikle sosyal medyayı çekilmez yapan Amerikalılardan birisiniz.

2. “Zeki” olduğunu göstermek için her fırsatı kullanan bir Amerikalı. Bu, Amerikalıların genel olarak aptal olduğu ve Amerikalıların bunun farkında olduğu klişesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden her zaman bu klişeye uymadıklarını göstermek isteyen Amerikalılarla karşılaşıyorum. Örneğin, bir Amerikalı, belki mantıklı düşünebildiklerini göstermek için her zaman bokları aşırı analiz eder? Ama olay şu ki, makul zekaya sahip herhangi bir kişi, durumu aşırı analiz etmeye gerek kalmadan aynı sonuca varabilirdi. Ama bazı nedenlerden dolayı Amerikalı bunu yapamaz. Oh hayır, önce her küçük ayrıntıyı derin ve anlayışlı bir şey söylüyormuş gibi ifade etmeleri gerekir. Çok utanç verici, çileden çıkarıcı ve yorucu hale geldi çünkü ne yapmaya çalıştıklarını biliyorum ve bu tanıdığım bir model.

Amerikalılarla ilgili bu iki mesele sosyal medyayı çekilmez kılıyor!

Author

22 Comments

1. Niğde dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 170

2. Merhabalar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler

5. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, saolun 25-04-2021 08:19:52

6. Batman merkezden ben ziya. Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-04-2021 23:03:44

7. Osmaniye dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 134

8. Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, tebrikler

9. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:17:35

10. Isparta merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-05-2021 07:47:26

11. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 49

12. Karabük dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 156

13. Bu konu : ” Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 365

14. Bu konu : ” Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 262

15. selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Muğla dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, sağolun , elif yılmaz – 259

17. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

18. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2021 08:08:28

19. merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Sakarya dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 63

21. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 23:34:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link