En yaygın iki sorun:

1. Her şeyi politik yapan bir Amerikalı. Politik olarak konuşursak, Amerika zehirli bir ülkedir. Mesela, Amerikan siyasetinin kurtarıcı nitelikleri yok. Bu, özellikle sosyal medyada siyaset tartışılırken genel nüfusa yansıyor. Şimdi bunu okuduktan sonra, “evet, bu yazı kesinlikle karşı olduğum siyasi parti / ideolojiden bahsediyor” diye düşünüyorsanız, o zaman kesinlikle sosyal medyayı çekilmez yapan Amerikalılardan birisiniz.

2. “Zeki” olduğunu göstermek için her fırsatı kullanan bir Amerikalı. Bu, Amerikalıların genel olarak aptal olduğu ve Amerikalıların bunun farkında olduğu klişesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden her zaman bu klişeye uymadıklarını göstermek isteyen Amerikalılarla karşılaşıyorum. Örneğin, bir Amerikalı, belki mantıklı düşünebildiklerini göstermek için her zaman bokları aşırı analiz eder? Ama olay şu ki, makul zekaya sahip herhangi bir kişi, durumu aşırı analiz etmeye gerek kalmadan aynı sonuca varabilirdi. Ama bazı nedenlerden dolayı Amerikalı bunu yapamaz. Oh hayır, önce her küçük ayrıntıyı derin ve anlayışlı bir şey söylüyormuş gibi ifade etmeleri gerekir. Çok utanç verici, çileden çıkarıcı ve yorucu hale geldi çünkü ne yapmaya çalıştıklarını biliyorum ve bu tanıdığım bir model.

Amerikalılarla ilgili bu iki mesele sosyal medyayı çekilmez kılıyor!

Author

7 Comments

1. Niğde dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 170

2. Merhabalar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, tebrikler

4. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb paylaşım vallaha mükemmel, saolun 25-04-2021 08:19:52

5. Batman merkezden ben ziya. Mrb siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-04-2021 23:03:44

6. Osmaniye dan kimler var. Amerikalılar genel olarak sosyal medyayı dayanılmaz hale getiriyor . Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ali – 134

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link