Amerikalılar için ciddi soru

Biden gibi birinin kazanmasına nasıl izin verdiniz? Ben anlamadım Cümle kuramayan, çocukları koklayan, çocuklardan bacağını havuzda ovuşturan, 100 milyondan fazla Amerikalının COVID’den ölen (o söyledi) vb. Videoların bolluğu.

Bu adam nasıl kazandı? Bana kesinlikle sıfır mantıklı geliyor.

“Amerikalılar için ciddi soru” üzerine 13 yorum

1. Bu konu : ” Amerikalılar için ciddi soru ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla iyi, face de paylaştım , emin – 261

2. Samsun dan kimler var. Amerikalılar için ciddi soru . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 315

3. Bu konu : ” Amerikalılar için ciddi soru ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, saolun , banu – 27

4. Bu konu : ” Amerikalılar için ciddi soru ” çok güzel. Slm siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , gaye – 191

5. Bu konu : ” Amerikalılar için ciddi soru ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, saolun , ali – 390

6. Bu konu : ” Amerikalılar için ciddi soru ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , – 494

7. Düzce merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 22:27:40

8. Bu konu : ” Amerikalılar için ciddi soru ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 396

9. Uşak dan kimler var. Amerikalılar için ciddi soru . Merhaba sayfanız gerçekten çok iyi, tebrikler , ali – 349

10. Bu konu : ” Amerikalılar için ciddi soru ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 441

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link