Kategoriler
Genel

Amerikalılar o kadar aptal ki polis vahşeti gerçekten “sivillere karşı otorite” olduğunda “beyaza karşı siyah” ırkçılıkla ilgili.

Polisler siyahi insanları siyah oldukları için öldürmüyorlar. Polisler insanları öldürüyor çünkü polisler her zaman yapıyor ve ondan kaçıyor.

Ancak devam edin ve buna ırkçılık sorunu deyin, çünkü en sevdiğiniz düşük IQ etkileyicileri sosyal medyada ağzınızda patlıyor.

Teknoloji sayesinde yavaş yavaş otoriteryanizme doğru ilerliyoruz, bu yüzden polisler boynunda da çizme olduğunda ırkçılığın ne kadar olduğunu görelim.

“Amerikalılar o kadar aptal ki polis vahşeti gerçekten “sivillere karşı otorite” olduğunda “beyaza karşı siyah” ırkçılıkla ilgili.” için 12 yanıt

Sinop merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-05-2020 23:46:04

Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 21-06-2020 13:45:16

Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler 21-06-2020 17:44:39

Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:22:57

Kütahya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım 03-07-2020 13:05:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir