Amerikalıların çoğunluğu, 2020’nin başlarında yaygın olarak tahmin edilen şeyin, Derin Devlet’in, Demokrat Parti’nin ve çeşitli eyaletlerin oy sayma merkezlerindeki yerel ajanların Donald Trump’ın Başkanlık seçmenlerini kazanmamasını sağlamak için komplo kurduğundan emin. bu eyaletler

Başvuru Beyanı

Alastair Crooke CMG, siyasi İslam ile Batı arasında bir ilişki kurulmasını savunan bir örgüt olan Çatışmalar Forumu’nun kurucusu ve yöneticisi olan İngiliz bir diplomattır. Daha önce hem İngiliz istihbaratında hem de Avrupa Birliği diplomasisinde rütbeli bir figürdü.

Yazar bize, ABD tarihinin bu kritik döneminde ABD’deki durumun içgörülü, özlü ve açık bir analizini sunuyor.

… Dhylan tarafından gönderildi
[comments]

“Amerikalıların çoğunluğu, 2020’nin başlarında yaygın olarak tahmin edilen şeyin, Derin Devlet’in, Demokrat Parti’nin ve çeşitli eyaletlerin oy sayma merkezlerindeki yerel ajanların Donald Trump’ın Başkanlık seçmenlerini kazanmamasını sağlamak için komplo kurduğundan emin. bu eyaletler” üzerine 13 yorum

1. Edirne merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-01-2021 20:34:27

2. Bu konu : ” Amerikalıların çoğunluğu, 2020’nin başlarında yaygın olarak tahmin edilen şeyin, Derin Devlet’in, Demokrat Parti’nin ve çeşitli eyaletlerin oy sayma merkezlerindeki yerel ajanların Donald Trump’ın Başkanlık seçmenlerini kazanmamasını sağlamak için komplo kurduğundan emin. bu eyaletler ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran edici, şukuladım , gaye – 464

3. Bu konu : ” Amerikalıların çoğunluğu, 2020’nin başlarında yaygın olarak tahmin edilen şeyin, Derin Devlet’in, Demokrat Parti’nin ve çeşitli eyaletlerin oy sayma merkezlerindeki yerel ajanların Donald Trump’ın Başkanlık seçmenlerini kazanmamasını sağlamak için komplo kurduğundan emin. bu eyaletler ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 109

4. Bu konu : ” Amerikalıların çoğunluğu, 2020’nin başlarında yaygın olarak tahmin edilen şeyin, Derin Devlet’in, Demokrat Parti’nin ve çeşitli eyaletlerin oy sayma merkezlerindeki yerel ajanların Donald Trump’ın Başkanlık seçmenlerini kazanmamasını sağlamak için komplo kurduğundan emin. bu eyaletler ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 492

5. Afyon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-01-2021 22:34:50

6. Karabük dan kimler var. Amerikalıların çoğunluğu, 2020’nin başlarında yaygın olarak tahmin edilen şeyin, Derin Devlet’in, Demokrat Parti’nin ve çeşitli eyaletlerin oy sayma merkezlerindeki yerel ajanların Donald Trump’ın Başkanlık seçmenlerini kazanmamasını sağlamak için komplo kurduğundan emin. bu eyaletler . selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 138

7. Manisa dan kimler var. Amerikalıların çoğunluğu, 2020’nin başlarında yaygın olarak tahmin edilen şeyin, Derin Devlet’in, Demokrat Parti’nin ve çeşitli eyaletlerin oy sayma merkezlerindeki yerel ajanların Donald Trump’ın Başkanlık seçmenlerini kazanmamasını sağlamak için komplo kurduğundan emin. bu eyaletler . Mrb paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 106

8. Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, teşekkürler 17-02-2021 13:22:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link