Hepiniz gördünüz. Bu sayfa, Dems’in COVID’i Trump’a zarar vermek ve onu ofisten çıkarmak ve toplum üzerinde farklı kontrol türlerini hayata geçirmek için nasıl planladığı hakkında neredeyse tekil hale geldi. Ciddi misin?

Bu, COVID’in orantısız olup olmadığı ile ilgili değil, öyle. Bu, bazı insanların virüsü bir sonraki aşama sikişmek için kullanıp kullanmadıklarıyla ilgili değil, onlar. Bu komplo hakkında bile değil, çünkü var. Ancak virüsün SADECE Trump’ı incitmek için yaratıldığını düşünmek, dünyanın geri kalanında neler olup bittiğine dair hiçbir fikrinizin olmadığını ve sadece konuşma noktaları için seyyar satıcılık yaptığınızı gösteriyor. Dünyada Washington’daki saçmalıktan çok daha fazlası oluyor ama kafanız, bir saniye bekleyip BÜYÜK RESİM’e bakmak için çok uzak. Kendinize ve diğer herkese bir iyilik yapın ve ufkunuzu ve bilgi kaynaklarınızı genişletin çünkü orada lanet Amerikan siyasetinden çok daha fazlası var.

Author

40 Comments

1. Sinop dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . Slm sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , ziya – 181

2. Ağrı dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, saolun , banu – 321

3. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla güzel, sağolun , emin – 384

4. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun , ahmet – 483

5. Trabzon merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler 15-12-2020 22:39:04

6. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 111

7. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 144

8. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 421

9. Ardahan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 13:01:43

10. Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Ordu merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 04-01-2021 14:51:00

12. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 08:28:24

13. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 212

14. Ardahan merkezden ben banu. Slm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-01-2021 15:17:36

15. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım

16. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım

17. Bartın dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 473

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 99

19. Elazığ merkezden ben Aylin. Mrb web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-01-2021 14:05:52

20. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 402

21. elif yılmaz Reply

Kayseri dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . Merhaba herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 79

22. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Aylin – 157

23. Amasya merkezden ben . Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun 19-02-2021 23:42:35

24. Ankara dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . Merhabalar web siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , memo – 348

25. Selam herkese bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

26. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden iyi, saolun , memo – 307

28. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

29. Batman dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . Slm paylaşım vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 52

30. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 494

31. Uşak dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, tebrikler , mehmet – 429

32. Ankara dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . Selamlar bu web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 79

33. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 185

34. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, teşekkürler 04-05-2021 10:32:58

35. Bu konu : ” Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 342

36. Yozgat dan kimler var. Amerikalıların daha büyük bir resme ihtiyacı var. . selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, saolun , Aylin – 311

37. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 07-05-2021 16:11:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link