Amerikalıların Rekor% 56’sı Obama-Biden Altında Dört Yıl Önce Olduklarından Bugün Daha İyi Durumlarını Söylüyor

Breitbart bildirdi:

Tarihsel olarak konuşursak, bu, yeniden seçilmek isteyen Başkan Donald Trump için çok iyiye işaret ediyor. Görevdeki bir görevlinin 1980’lerin ortalarına dayanan yeniden seçilme arayışında olduğu önceki başkanlık seçimlerinde, bu sayı hiçbir zaman bu kadar yüksek olmamıştı – hatta çoğunlukta.
Örneğin, eski Başkan Barack Obama 2012’nin başlarında yeniden seçilmek isterken, sayı yüzde 45’ti. Obama’nın kazandığı seçimle Aralık 2012’ye kadar bu seviyede kaldı. Aynı şekilde, eski Başkan George W. Bush 2004’te – Ekim’de – yeniden seçilmek isterken, sayı yüzde 47 idi. Küçük Bush kazandı. Eski Başkan George HW Bush 1992’de yeniden seçilmek isterken, sayı yüzde 38’e düştü ve kıdemli Bush kaybetti. Ancak 1984’te, eski Başkan Ronald Reagan yeniden seçilmek isterken – Demokrat rakibini ezici bir yenilgiye uğratarak 49 eyalet kazandı – bu sayı sadece yüzde 44’e düştü.

Gallup’un çizelgesinde o yılı içermeyen, ancak 1996’nın başında, Ocak ayındaki seçimlerden bir yıldan daha kısa bir süre önce, 1996’da eski Başkan Bill Clinton’ın seçimin hemen öncesinde yeniden seçilme kampanyasında sayının ne olduğu belirsizdir. sayı yüzde 50 olarak bildirildi.

Yüzde 56 sayısı gerçekten etkileyici olsa da – yine bir seçime bu kadar yakın kaydedilen en yüksek rakam – koronavirüs pandemisi Amerika Birleşik Devletleri’ni süpürmeden önce daha da yüksekti. Şubat ayında yüzde 61 dedimÜç yıl öncesinden Trump’ın Ocak 2017’de göreve geldiği zamandan daha iyi durumda olduklarına inanıyorlardı. Bu nedenle, son altı ayda koronavirüs salgını sırasında sayı biraz – beş puan – düşerken, hayatlarını daha iyi düşünen Amerikalıların sayısı. Trump’ın başkan olması, bu yılki tüm aksaklıklara rağmen rekor seviyelerde kaldı.

Aşağıdaki bağlantıda anketlere bir bağlantı verilmiştir:

Şimdi 4 yıl öncesine göre daha iyi durumda olduklarını söyleyen Amerikalıların yüzdesi
Eylül 2020: yüzde 56
Aralık 2012: yüzde 45
Ekim 2004: yüzde 47
Ekim 1992: yüzde 38
Temmuz 1984: yüzde 44
https://t.co/CmUJ6rOG3E pic.twitter.com/LadV3G1GdI

“Amerikalıların Rekor% 56’sı Obama-Biden Altında Dört Yıl Önce Olduklarından Bugün Daha İyi Durumlarını Söylüyor” üzerine 15 yorum

1. Burdur merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-10-2020 17:07:00

2. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-10-2020 20:45:30

3. Balıkesir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi cidden güzel, face de paylaştım 09-10-2020 23:58:25

4. Erzincan merkezden ben doruk. Mrb sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 10-10-2020 02:52:27

5. Bu konu : ” Amerikalıların Rekor% 56’sı Obama-Biden Altında Dört Yıl Önce Olduklarından Bugün Daha İyi Durumlarını Söylüyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 152

6. Antalya dan kimler var. Amerikalıların Rekor% 56’sı Obama-Biden Altında Dört Yıl Önce Olduklarından Bugün Daha İyi Durumlarını Söylüyor . Selam siten inanılmaz hayran edici, teşekkürler , memo – 474

7. Gümüşhane dan kimler var. Amerikalıların Rekor% 56’sı Obama-Biden Altında Dört Yıl Önce Olduklarından Bugün Daha İyi Durumlarını Söylüyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 389

8. Malatya dan kimler var. Amerikalıların Rekor% 56’sı Obama-Biden Altında Dört Yıl Önce Olduklarından Bugün Daha İyi Durumlarını Söylüyor . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 323

9. Karaman merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, tebrikler 19-10-2020 05:15:48

Yorum yapın