Bunu kurmak için kasıtlı olarak Trump’ı yeniden seçme şansları var mı?

Trump’ın yeniden seçilmesi o kadar çok çılgın BLM ve Antifa isyanlarını ve cumhuriyetçi ihanetleri kışkırtacak ki, eyaletler silahlara el koymaya ve aşağılık imhası mutlu savaş ağaları ve yüceltilmiş mafya çetelerine girecek.

Bu arada, federal askeri ve federal istihbarat isyancıların bir parçası olmaya veya isyancıların bir parçası olmaya başlar, hatta bazıları savaş ağası olur.

Ve birkaç yıl verin, bir diktatör tüm savaş ağalarını birleştirecek ve Amerikalılara karşı başka bir toplu katliam başlatacak.

İlk dalga vatanseverlere, alternatif sağa, muhafazakarlara, polislere, Trump taraftarlarına ve Ilımlı Demokratlara yönelik olacak.

İkinci dalga Çinli gurbetçiler, LGBT, Downs Sendromlu hastalar, evsizler, fakirler, akıl hastaları, eski savaş ağalarının ortakları veya destekçileri ve işe yaramaz yiyicileri ele alacak.

Her zaman önce propaganda ve telkinler olacak, ardından GÜNLÜK Protestolar / İsyanlar, silahlara el koyma, kara deliğin gözaltına alınması ve Pogromlar ve nihayet siviller (Ruanda veya Çin’deki gibi) veya Fema kampları (Nazi Almanyası veya Sovyet Rusya’daki gibi) tarafından imha edilecek. HİÇBİR HİÇBİR hükümetin imhaları kışkırtması.

Bu arada ülke Rusya ve Çin ile Rusya, Çin ve İsrail kontrolünde savaş halindeyken.

Bunun neden sıkça tartışılmadığını bilmiyorum, ama komploların en iğrenç olanı ve bu Kasım ayında başlayacak. Unutmayın, Trump yeniden seçilirse ve protestolar olursa, bu bir protesto değil, Amerikalıların koordineli toplu imhasına hazırlıktır.

Author

70 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler

2. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 20:00:53

3. Kütahya merkezden ben ali. Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 18:36:48

4. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:36

5. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-10-2020 04:20:58

6. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 427

7. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 144

8. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 91

9. Uşak dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Mrb siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım , doruk – 34

10. Antalya merkezden ben ali. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun 15-11-2020 14:03:20

11. Van dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 241

12. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 267

13. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 133

14. Bursa dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Slm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 239

15. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Slm siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-12-2020 21:37:01

17. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 245

18. Adana merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 05:28:21

19. İstanbul dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, tebrikler , Emine – 103

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 78

21. Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Kütahya dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Selam siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , ali – 337

23. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 14-01-2021 09:56:18

24. Giresun dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 33

25. Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

26. Çorum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler 30-01-2021 16:33:48

27. Denizli dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Selamlar sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 110

28. Kilis merkezden ben ahmet. Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-02-2021 12:59:05

29. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

30. Artvin dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Slm paylaşımınız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 127

31. Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba sayfa ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 01-03-2021 00:34:24

32. Slm web siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

33. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

34. Gümüşhane dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, saolun , Hasan – 89

35. Sinop merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun 04-04-2021 15:28:02

36. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2021 16:50:54

37. Adana dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . selamun aleyküm siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 249

38. Kastamonu merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 12-04-2021 08:47:21

39. Van dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 68

40. Bingöl merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, teşekkürler 29-04-2021 08:55:48

41. Yalova merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-05-2021 03:37:29

42. Ankara dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Merhaba herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 331

43. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 479

44. Ardahan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2021 17:55:36

45. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 372

46. Trabzon dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Mrb web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , – 479

47. Selamlar web siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım

48. Kilis merkezden ben ahmet. Mrb sayfan ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2021 05:08:17

49. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. Slm siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 203

50. Iğdır dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 496

51. Slm paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

52. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 142

53. Elazığ dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . selamun aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , ali – 16

54. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

55. Burdur merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun 06-07-2021 23:43:02

56. Bartın dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Merhabalar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun , doruk – 211

57. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Selam sayfan inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 413

58. Yalova dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 49

59. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 17-07-2021 11:40:13

60. Konya dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Mrb paylaşımın vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 475

61. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

62. Ordu merkezden ben Aylin. Selam siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-07-2021 05:39:26

63. Aydın dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Merhaba paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun , banu – 394

64. Malatya dan kimler var. Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? . Slm web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 165

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link