Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor?

Bunu kurmak için kasıtlı olarak Trump’ı yeniden seçme şansları var mı?

Trump’ın yeniden seçilmesi o kadar çok çılgın BLM ve Antifa isyanlarını ve cumhuriyetçi ihanetleri kışkırtacak ki, eyaletler silahlara el koymaya ve aşağılık imhası mutlu savaş ağaları ve yüceltilmiş mafya çetelerine girecek.

Bu arada, federal askeri ve federal istihbarat isyancıların bir parçası olmaya veya isyancıların bir parçası olmaya başlar, hatta bazıları savaş ağası olur.

Ve birkaç yıl verin, bir diktatör tüm savaş ağalarını birleştirecek ve Amerikalılara karşı başka bir toplu katliam başlatacak.

İlk dalga vatanseverlere, alternatif sağa, muhafazakarlara, polislere, Trump taraftarlarına ve Ilımlı Demokratlara yönelik olacak.

İkinci dalga Çinli gurbetçiler, LGBT, Downs Sendromlu hastalar, evsizler, fakirler, akıl hastaları, eski savaş ağalarının ortakları veya destekçileri ve işe yaramaz yiyicileri ele alacak.

Her zaman önce propaganda ve telkinler olacak, ardından GÜNLÜK Protestolar / İsyanlar, silahlara el koyma, kara deliğin gözaltına alınması ve Pogromlar ve nihayet siviller (Ruanda veya Çin’deki gibi) veya Fema kampları (Nazi Almanyası veya Sovyet Rusya’daki gibi) tarafından imha edilecek. HİÇBİR HİÇBİR hükümetin imhaları kışkırtması.

Bu arada ülke Rusya ve Çin ile Rusya, Çin ve İsrail kontrolünde savaş halindeyken.

Bunun neden sıkça tartışılmadığını bilmiyorum, ama komploların en iğrenç olanı ve bu Kasım ayında başlayacak. Unutmayın, Trump yeniden seçilirse ve protestolar olursa, bu bir protesto değil, Amerikalıların koordineli toplu imhasına hazırlıktır.

“Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor?” üzerine 8 yorum

1. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-09-2020 20:00:53

2. Kütahya merkezden ben ali. Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 18:36:48

3. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 11:19:36

4. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 10-10-2020 04:20:58

5. Bu konu : ” Amerikalıların toplu imhası yakında mı geliyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 427

Yorum yapın