Kategoriler
Genel

Amerikan Deniz Kuvvetleri Mühürleri Hakkında Hikaye

Bu hikayeyi çok uzun süre yazmak istedim. Ayrıca insanların bu yazıya dikkatini çekip okuyabilmeleri için Navy foklarının bir resmini de yayınlamak istedim, ancak sorun resmi gönderirsem sadece 300 harf yazabiliyorum. Ayrıca, bu yazıdaki kötü İngilizce için özür dilerim, hala öğreniyorum ve güvensizim.Yani başlayalım.Bu hikayeyi geçen yıl duydum, ülkemden bir youtuberın kanalında diğer insanların okuduğu bölümler vardı yerimizden (Doğu Avrupa, Balkan) hikayeler ve bir nedenle bu hikaye silindi.Bir gün, bilinmeyen kalmak isteyen bir adam Navy Seals’a nasıl katıldığı ve hayatını nasıl mahvettiğiyle ilgili hikayesini yazdı. ve Yugoslavya’daki savaş yüzünden daha gençken Amerika’ya gitti. ABD’de her şeyin yoluna gireceğini düşündü ama orada yaşamı belki daha da kötüydü. Orada hayatını hiçbir yere boş bir yol olarak nitelendirdi. mali ve zihinsel olarak mücadele ediyordu ve bir gün Mühürlere katılmaya karar verdi. Afganistan’a gidene kadar her şeyin yolunda olduğunu söyledi. 6 aylık eğitim ve orada savaşa hazırlanıyor.Afganistan’a gittiğinde her bir askere 1-2 gr kokain vermeye başladıklarını söyledi. Herhangi bir uyuşturucu yaptı ve neden bunu yapsınlar diye sordu.Ona onu alması veya evine geri dönmesi gerektiğini söylediler.O zaman çok fazla seçeneği yoktu, o yüzden aldı. oradan masum insanların köylerini ateşlemeye başladılar, sonra bir bok alıp tüm cesetlerin ve diğer hasta şeylerin gözlerini alıp insanların bebeklerini çalmak gibi öfkelenmeye başladılar. Askerler de aynı şeyi yapardı ve bunu yapmamaya çalıştı ama aynısını yapana kadar nasıl kızgın olduklarını ve nasıl zorbalık yaptığını yazdı. Mühürleri terk etti ve bir süre sonra eve döndü. zihinsel sağlığı için nasıl hap aldığını ve nasıl süreceğini söyledi Ondan sonra Mühürlerden bazı adamlar gördü ve hiçbirinin onunla nasıl konuşmadığını, belki utanıyorlar ya da belki eski askerlerle konuşmamaları söylendi. çünkü dediğim gibi, o bölüm silindi ve o kanal artık bu diziyi yapmıyor. Sana buna inanman gerektiğini söylemek için burada değilim, sadece duydum ve çok ciddi geliyordu ve Bu kanal, insanların sadece bazı bölümlerde olmak için bazı aptalca boklar yazacakları büyük bir popüler kanal değildi, buradaki insanlar evden nasıl yaşadıklarını, ne yaptıklarını ve diğer yaşam hikayelerini yazıyorlar. Bunu yazmak zorunda kaldım, çünkü bu hayatımda duyduğum en kötü hikayelerden biriydi.Ayrıca AFG’deki savaş hakkında daha fazla ayrıntı anlatıyordu ama hatırlayamıyorum, geçen sefer duyduğumdan beri bir yıl geçti.

“Amerikan Deniz Kuvvetleri Mühürleri Hakkında Hikaye” için 10 yanıt

Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, sağolun 06-07-2020 18:15:27

Bartın merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2020 01:27:46

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran edici, şukuladım 10-07-2020 17:09:59

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım 18-07-2020 14:13:35

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir