“Amerikan halkının büyük bir kısmı, Anglo, Cermen, Slav, İspanyol, siyah, sarı ve başka neyin emildiğini bilen dev eritme potası. Birçoğu bunu biliyor … İnançsızlığı, şoku ve belki de bazı korkuları aştıklarında, kesinlikle ‘Ne yapacağız?’ Diyecekler. ”

SS: Genellikle “seçkinlerin” nesil gücüne ve engin zenginliğine odaklanıyoruz. Bu dünyanın “elit” inin bir kısmı, Yale’nin “Emir” olarak bilinen “Russell Trust” ya da en belirgin olarak “Kafatası ve Kemikler” olarak bilinen çok eski gizli toplumundan kaynaklanıyor.

Antony C. Sutton, 1983 kitabında tarif etti “Amerika’nın Gizli Kuruluşu: Kafatası ve Kemikler Düzeni’ne Giriş” “Tarikattaki” aristokratların sahip olduğu zayıflıklar ve bunların nasıl devirileceği.

Sutton ayrıca Anonim veya QAnon gibi hareketler hakkında da uyarır

Bunu söyleyerek “Hiç kimse bir Anti-Order hareketi yaratmayacak … Bu, çok kolay sızdırabilir, satın alınabilir ya da yönlendirilebilir.”.

Bununla birlikte, Sutton kontrollü sol-sağ dinamik ve MSM ile başlar:

“Doğru sansürden daha etkili olan, istenmeyen gerçekleri ve fikirleri etkisiz hale getirmek veya vatandaşların belirli çizgiler boyunca düşünmelerini şart koşmak için sol-sağ siyasi yelpazenin kullanılmasıdır.

Basının “sol” eğimli kısmına, “sağ” dan fikir ve bilgilere otomatik olarak saldırmak için her zaman güvenilebilir ve bunun tersi de geçerlidir. Aslında, medya organları sadece bu amaçla yapay olarak kuruldu: “Sol” daki hem Ulus hem de Yeni Cumhuriyet, Payne Whitney (The Order) fonları kullanılarak Willard Straight tarafından finanse edildi. William Buckley (The Order) tarafından yayınlanan “sağ” Ulusal İnceleme’de sürekli bir açık var. muhtemelen Buckley tarafından yapılmıştır.

Ne bağımsız sağ ne de bağımsız sol tuzağı görmez. Birbirlerine ateş etmekle o kadar meşguller ki, çoğunlukla perde arkasına bakmayı unuttular. Ve Düzen, “ılımlı” merkezin kontrolünü acımasızca talep ediyor. Düzgün bir oyun ve bir cazibe gibi çalıştı. Ancak kuruluşun bir sorunu var. . .

Aslında, Birkaç Sorunu Var

İçeriden dışarı bakıyorlar. Biz dışarıdan bakıyoruz. Bize “köylü” diyebilirler ama gerçek dünyayı ve onun sonsuz çeşitliliğini bilmenin avantajına sahibiz. Küresel hedefleri, çarpık bilgilere dayanan hayallerdir. Tehlikeli rüyalar, ama yine de rüyalar.

(1) Düzen, Kültürel Bir Ceketde Yaşar

Doğru bilgi olmadan dünyadaki tüm güç işe yaramaz. Bu yazarla 30 yılı aşkın bir süredir aşağı yukarı rasgele olduğu için bu insanlarla tanışırsanız, bir izlenim ön plana çıkıyor – büyüleyici ama sınırlı bir dünya algısı var. Küresel hırsları olabilir, politik olarak minyatür güç evleri gibi davranabilirler, ama dünya hakkındaki bilgileri bir grup içi ve grup içi ile birlikte oynayanlardan gelir. Ve grup içi ahlak ve çeşitlilikten yoksundur. Bir çeşit jet Set Politburo. Aynı anda büyüleyici, güce aç ve miyop. Yabancıya sunabileceği tek şey bir davettir, neredeyse ültimatomdur, “Kuruluşun bir parçasısınız.” Hangi Frederick Bundy balık filetosu kadar çok ilgi var. Belki de istisnalardan biri ev muhafazakar William Buckley, Jr. – en azından onun sinizmi esprili inisivivite ile işaretlenmiştir. Gerisi oldukça üzücü bir grup.

(2) Hırslılar İçin Kolay Bir Av

Sınırlı algılama, The Order üyelerini hırslı yabancı için bir hedef ve kolay bir av yapar. . . sadece doğru şeyleri doğru zamanda doğru insanlara söyleme yeteneğine ihtiyaç duyan, vicdansızlık duygusu ile birleşti. Henry Kissinger buna iyi bir örnektir – umutsuzca içeride kalmak isteyen bir yabancı. Zeki olmaktan daha adanmış, ama kendi amaçları için adanmışlık kullanma konusunda uzman. Muhafazakâr okuyucular aynı fikirde olmayabilir, ancak acı bir Alger Hiss’i acı sona savunan Dışişleri Bakanı Dean Acheson muhtemelen suçlu olandan daha aptalcaydı. Bu da bizi

(3) Genetik Sorunlar

Aileler arasında yaygın evlilikler ciddi bir genetik bozukluk sorunu ortaya çıkarmaktadır. Üyelik listeleri, orta (anne) adlar olarak kullanılan Dodge, Whitney, Phelps, Perkins, Norton, Putnam ile yoğun bir şekilde bağlanmıştır. Kültürel engellemeler açıktır, genetik faktörlerden kaynaklanan entelektüel sınırlamaları analiz etmek ve tanımlamak daha zordur.

(4) Sığ Güç Tabanı

Rosenbaum’un söylediği gibi, Düzen “inanılmaz derecede güçlü” olabilir. Öte yandan, inanılmaz derecede zayıf – Düzen’in felsefi veya kültürel derinliği yoktur. Çeşitlilik güçtür ve Düzen çeşitlilikten yoksundur.

Amerikan halkının büyük bir kısmı, Anglo, Cermen, Slav, İspanyol, siyah, sarı ve devasa erime potası ve başka nelerin emildiğini bilen. Birçoğu bunu biliyor. Bazıları şimdi kimin tarafından bilecek.

İnançsızlığı, şoku ve belki de bazı korkuları aştıklarında mutlaka “Ne yapacağız?”

Bireyin nihai egemenliğe sahip olduğu atomistik bir toplumsal düzen olan bireyciliğin büyük gücü, Devletin patron olduğu empoze edilen bir toplumsal düzene karşı herhangi bir karşı devrimin bir milyon yol ve bir milyon biçim alabilmesidir.

Kimse bir Düzen karşıtı hareket yaratmayacak. Bu aptalca ve gereksiz olurdu. Çok kolay sızabilir, satın alınabilir veya yönlendirilebilir. Çok kolay.

Neden düşman tarafından belirlenen kurallara göre oynayalım?

Düzeni devirecek olan hareket son derece basit ve en etkili olacaktır. Devletin patron olmasını istemedikleri, Anayasanın koruması altında yaşamayı tercih ettikleri sonucuna varılan on bin milyon milyon Amerikalı olacak. Düzeni engellemek için kendi bağımsız kararlarını verecekler ve on bin veya bir milyon form alacaklar.

Tek zayıflık iletişimdir. Düzen öylesine yıkılmış bir eğitim ki, okuduğunu anlama çoğu için zor – bu beyin yıkama programının bir parçası. Ancak yeterli sayıda okuyucu var. Zaten çoğu insan konuşmayı tercih ediyor.

Düzen programı Devlete itaat öyküsü olan Rusya’da işe yarayabilir; Polonya’da neredeyse hiç çalışmıyorken, İngiltere’de “Grup” hayatta kalıyor çünkü sınıf yapısı ve tutumu yeterli. Amerika Birleşik Devletleri’nde asla çalışamaz.

““Amerikan halkının büyük bir kısmı, Anglo, Cermen, Slav, İspanyol, siyah, sarı ve başka neyin emildiğini bilen dev eritme potası. Birçoğu bunu biliyor … İnançsızlığı, şoku ve belki de bazı korkuları aştıklarında, kesinlikle ‘Ne yapacağız?’ Diyecekler. ”” üzerine 36 yorum

1. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2020 16:11:20

2. Bayburt merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız harbiden güzel, şukuladım 07-07-2020 05:50:38

3. İstanbul merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 11-07-2020 01:50:59

4. Batman merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 14-07-2020 01:03:00

5. Iğdır merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-07-2020 08:04:54

6. Yalova merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 23-07-2020 07:59:17

7. Trabzon merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-09-2020 19:08:47

8. Burdur merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım 29-09-2020 09:49:14

9. Kastamonu merkezden ben Emine. Merhaba web siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:25:41

10. Karabük merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:39:10

11. Bu konu : ” “Amerikan halkının büyük bir kısmı, Anglo, Cermen, Slav, İspanyol, siyah, sarı ve başka neyin emildiğini bilen dev eritme potası. Birçoğu bunu biliyor … İnançsızlığı, şoku ve belki de bazı korkuları aştıklarında, kesinlikle ‘Ne yapacağız?’ Diyecekler. ” ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, face de paylaştım , – 54

Yorum yapın