Amerikan İki Parti sisteminin en büyük başarısı, seçmenlerini, birbirlerinin rakibi olma yanılsamasını yitirirken, seçmenlerini seçimlerde bir seçeneğe sahip olduklarına inandırmaktı.

Hata yapma:

Demokratlar Pepsi, Cumhuriyetçiler Kola.

İnsanlar sadece Pepsi içtikleri veya sadece Kola içtikleri sürece, hiçbir işletme formülünü ayarlamaz. Duopoly kaldığı sürece hiçbir şey değişmeyecek.

Antifa, BLM, The “Squad”, Identitarians, Alt Right – hepiniz kâra ve izleyiciye dayalı 24 saat haber ağlarının çıkardığı acınası, işe yaramaz sözlersiniz. Irkçılığı onlar yaratıyor, sen sadece onlar için karıştırıyorsun. Hükümeti değiştirmeyeceksin. Siyasi hurdalığa katkıda bulunan çöp sensin.

Bildiğini sandığın her şeyi bilmiyorsun. İki tarafınız birbiriyle işbirliği içindedir ve yüksek mevkilerde aynı temaslara sahiptir. Medyanız gerçeğe değil, paraya ve güce dayalıdır.

Haberleri izlerseniz, bu seçimlerde oy kullanırsanız, çetelerden birinin bir parçasıysanız, varlığınızı bu sahte yüzlerle onaylıyorsanız, şimdi durmanızı tavsiye ederim.

Her şeyi durdurun. Fırsatın varken çık.

“Amerikan İki Parti sisteminin en büyük başarısı, seçmenlerini, birbirlerinin rakibi olma yanılsamasını yitirirken, seçmenlerini seçimlerde bir seçeneğe sahip olduklarına inandırmaktı.” üzerine 19 yorum

1. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 10:04:55

2. Edirne merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, şukuladım 08-09-2020 10:30:52

3. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 08-09-2020 10:58:48

4. Edirne merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-09-2020 07:29:13

5. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 09:33:44

6. Balıkesir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-10-2020 12:25:33

7. Aksaray merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 14-10-2020 07:48:15

Yorum yapın