Beyaz Saray’ın resmi kanallarında buna “Trump aşısı” dendiğini gördüm, ancak Trump bunu alıp almadığı konusunda sessiz kaldı gibi görünüyor. Pence anladı ve görev gücünün başıydı.

Şu anda Amerikan siyasetinde aşı şüpheciliğini dile getiren var mı?

Author

21 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

2. Afyon merkezden ben mehmet. Selam herkese siten ciddiyim mükemmel, şukuladım 20-12-2020 08:11:51

3. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selamlar siten inan ki hayran edici, saolun 20-12-2020 09:01:09

4. Iğdır dan kimler var. Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? . Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 161

5. Zonguldak merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 21-12-2020 02:05:39

6. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 00:15:07

7. Bartın dan kimler var. Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? . Slm web siten vallaha billaha çok güzel, saolun , mehmet – 91

8. Kırşehir dan kimler var. Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? . Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, şukuladım , ahmet – 92

9. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

10. Merhabalar web siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Kocaeli merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım 12-01-2021 07:03:06

12. Selam herkese web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 233

14. Yalova merkezden ben banu. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 25-01-2021 20:01:33

15. Bu konu : ” Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 307

16. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 03-02-2021 00:28:00

17. İstanbul dan kimler var. Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? . Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 124

18. Kırklareli merkezden ben . Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, tebrikler 14-02-2021 19:46:16

19. Bu konu : ” Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 443

20. Bursa dan kimler var. Amerikan siyasi liderleri aşı hakkında ne düşünüyor? . Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 347

21. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link