Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin

Reddit ve diğer sosyal medya platformlarında birçok solcu / liberal Amerikalının bu iddiada bulunduğunu gördüm ve bu beni her zaman eğlendiriyor. Buna gerçekten inanıyorlar mı yoksa samimiyetsiz mi olduklarını bilmiyorum. Her iki durumda da tamamen yanlıştır. Onlara küresel standartlara göre sol kanatta olmadıklarını söyleyen hangi barometreleri kullandıklarını bilmiyorum, ancak Amerikan solu gerçekten de sol kanat ve dünyanın çoğundan çok daha sol. Yine de neden bu iddiada bulunduklarını kesinlikle anlıyorum. Radikal olarak görülmemeleri için aldatmak ve yanıltmaktır. Ama Amerika’daki sol kanat yasalarının en önemli örneğine bakarak buradaki bazı ince ayrıntıları ele alalım …… California.

Her yıl Kaliforniya’dan çıkan bazı mutlak aptallıklar var. Aslında, dünyanın başka hiçbir yerinde benzer yasalar duymadım ve yine de küresel standartlara göre sağcı oldukları yalanını devam ettirecekler:

1. Cinsiyet ayrımı gözetmeyen terimler – Kaliforniya’daki bazı şehir meclislerinin, örneğin cinsiyetten bağımsız olmaları için kelimelerin yerini aldığını okuduğumu hatırlıyorum. menhol oldu bakım deliği veya halk yuvası. Bu bok küresel sağ kanat uygulaması değil, peki Amerikan sol sağ kanadı küresel standartlara göre nasıl? Aslında diğer ülkelerdeki sol kanat bunu bile yapmıyor.

2. Birini HIV’e bilerek maruz bırakmak suç değil – Burada Amerikan solunun izniyle başka bir California mücevheri. Sağın bir yana solun benzer yasaları savunmadığı birçok batı ülkesinde bu ciddi bir suç. Ve yine de Amerikan solu küresel standartlara göre sağcı olduklarını düşünüyor? Hmmmmm

3. Sığınak şehirler ve açık sınırlar – dünyada bunu isteyen sağcı bir hükümet yok. Amerikan solu, açık sınırlara verdikleri destek konusunda çok konuştu. Ve yine de küresel standartlara göre sözde sağcı?

4. Reşit olmayan biriyle uyuyan bir yetişkin arasında 10 yaş farkı varsa, yetişkinin cinsel suçlular listesine girmeme ihtimali vardır. – Amerikan solunun ne kadar radikal olduğunu görmeye mi başlıyorsunuz? Bu bok diğer ülkelerde sağcı değil. Yine de Amerikan solu küresel standartlara göre sağcı olduğunu iddia ediyor !!!!!

5. Yüksek vergiler – Kaliforniya’nın her şey için bir vergisi vardır ve diğer ABD eyaletlerine kıyasla çok daha yüksek vergi oranı vardır. Ne kadar sağ kanatları!

Bu iddianın ne kadar saçma olduğunu görebiliyor musunuz? Eminim Amerikan solunun gerçekten de küresel standartlara göre çok geride kaldığını kanıtlayan çok daha fazla örnek vardır. Bunu da söyleyeyim. Amerika’nın sol / liberal kolejleri, dünyanın dört bir yanındaki solların fikirlerini aldığı yerdir. Amerika’nın liberal kolejlerinde başlayan şeylerin yavaş yavaş benimkilere ve diğer ülkelere aktığı ülkemde şahsen gördüm.

Bu yüzden lütfen bu bs yalanıyla sizi kandırmalarına izin vermeyin! Amerikan solu kesinlikle radikal ve küresel standartların çok solunda. Aslında, küresel sol siyasetin kalesi.

“Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin” üzerine 56 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, teşekkürler 16-10-2020 02:59:08

2. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Slm siteniz inanki güzel, tebrikler , gaye – 200

3. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Mrb siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 335

4. Aydın merkezden ben emin. Mrb web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 16-10-2020 06:24:24

5. Kars dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 59

6. Uşak dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Selam sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 461

7. Isparta merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-10-2020 19:24:43

8. Hatay merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 16-10-2020 19:24:54

9. Bilecik merkezden ben ziya. Slm sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-10-2020 19:25:14

10. Kilis dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Merhaba web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 118

11. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 214

12. Kayseri dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Slm web siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 295

13. Afyon dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 458

14. Tekirdağ dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Merhaba herkese sayfa valla çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 473

15. Erzincan dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 200

16. Ağrı dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , – 271

17. Kırşehir merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-10-2020 19:26:02

18. Kocaeli merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun 16-10-2020 19:26:03

19. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 79

20. Kırıkkale merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler 16-10-2020 19:26:26

21. Eskişehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 16-10-2020 19:26:32

22. Aksaray merkezden ben . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:26:56

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Selam sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , – 39

24. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, tebrikler , emin – 47

25. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 474

26. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. selamun aleyküm siten valla iyi, tebrikler , – 234

27. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 374

28. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha iyi, saolun , Hasan – 374

29. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , gaye – 51

30. Denizli dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 450

31. Düzce merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun 17-10-2020 02:37:44

32. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 301

33. Bu konu : ” Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 238

34. Kahramanmaraş dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, sağolun , emin – 261

35. Samsun dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Slm bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 398

36. Afyon merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:14:46

37. Mardin dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Merhaba siteniz yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 4

38. İstanbul dan kimler var. Amerikan solu dünyanın diğer yerlerinde sağ kanat olarak kabul edileceğini söylediğinde, lütfen bunun tam bir saçmalık olduğunu bilin . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, sağolun , – 146

Yorum yapın