r/komplo - Demografi ve Farklı Irklarla Amerika'nın Çirkin Tarihi.

https://historynewsnetwork.org/blog/154232

1800’lerde, o erkek, kadın ve çocukların katledildiği ve beyazların topraklarını ve işlerini çaldırdığı siyah duvarlar vardı, Onlar da petrol şirketlerinin hissedarıydı ve güneydeki toprağın %80’i iktidardaydı, Kaynaklar Black Wall Street’in siyah topluluktan alınan ve yok edilen lükslerden sadece biri olmadığını iddia et, hatta 1619 Transatlantik köle ticaretine kadar uzanıyor

https://www.cnbc.com/2021/05/31/black-wall-street-was-shattered-100-years-ön-how-tulsa-race-massacre-was-covered-up.html

Bu arazi alındıktan sonra 5 milyardere devredildi ve daha sonra onu nesillerine aktaran örgütler ve yasalar “Suç Yasası 94” = Siyahları en az suçtan ancak daha uzun cezalardan hapse atıyor. Ve “Planlı Ebeveynlik” = doğmamış çocukların yasal olarak öldürülmesi “Rap Müzik” = Şiddet ve cinayet eylemlerinden Tam Duyarsızlaştırma “Irk Karıştırma” = Çok Kültürlü ve Irk Mirasına Azalan bağlantı

‘George Soros’un polis araçlarını tahrip ettiği ve siyahlar ile beyazlar arasında bir domino etkisi yaratmak için siyahları suçladığı görülen Federal Polis Departmanı’nın yetkisini akıttığı ahmak ‘George Soros’u unutmayalım. Bu, Amerika, Kanada, Avustralya, Avrupa, vb. ülkelerde Avrupalıların küçümseyici bir şekilde ortadan kaldırılması olan ‘Büyük Yer Değiştirme Teorisi’ni kanalize ediyor.

GOACTBLUE (Para Hırsızları) $$$$

Bütün bu anlaşma George Floyd’un ailesi aracılığıyla, kitlelerin küresel bilinci üzerinde ırk tuzağı ve mağduriyet yoluyla Psyop benzeri bir operasyonla dünyadaki milyonlarca insan üzerinde bir para dolandırıcılığı örgütlemekti. Çin, iktidardaki suçluları ‘Özgürlük, Özgürlükler, Adalet, Vatanseverlik’ oksimoron ilkelerine göre geliştirmek için ülkeyi sattı, ‘Yalan, Hile, Hırsızlık, Ahlak Üzerinden Para’ya dönüştü.

Zevk almak!

Author

27 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten inan ki iyi, linkedinde paylaştım

2. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım

3. İzmir merkezden ben . Selamlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2021 02:42:19

4. Bilecik merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 02-08-2021 06:14:52

5. Selam herkese siten vallaha iyi, teraziye tıkladım

6. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . Merhaba web siteniz ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 64

7. Muş merkezden ben doruk. Selam paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 05-08-2021 18:24:27

8. Selamlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Sakarya merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 06-08-2021 02:25:56

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Kilis merkezden ben emin. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 07-08-2021 23:16:45

13. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . Merhaba herkese sayfa inanki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 172

14. Uşak dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . Merhaba web siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 233

15. Mersin dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . Selam herkese siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 413

16. Bu konu : ” Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , emin – 9

17. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Antalya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:18:33

19. Bu konu : ” Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. ” çok güzel. Slm sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 248

20. Afyon dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 330

21. Yozgat merkezden ben Emine. Selam paylaşımın harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-09-2021 15:10:16

22. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2021 03:39:36

23. Muş dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 329

24. Sakarya dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . Merhaba herkese web sitesi yeminle iyi, tebrikler , hatice – 460

25. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. . selam arkadaşlar siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 21

26. Bu konu : ” Amerika’nın Demografi ve Farklı Irklarla Çirkin Tarihi. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım , – 240

Write A Comment