Kategoriler
Genel

Amerika’nın kapatılmasının gerçek nedeni

COVID-19 salgınının ortasında, Amerika’da gerçekleşecek olanları dikte eden Fauci ve Birx gibi seçilmemiş yetkililerimiz var gibi görünüyor. Fauci’nin onlarca yıldır bu iş kolunda çalışan bir beyaz ev yöneticisi olduğunu belirtmek önemlidir. Ortak fikir birliği üzerine COVID-19, şu anda komünist kontrol altında olan Çin’de ortaya çıktı. Çin virüsü aldığında ve işini kilitlediğinde, bu küresel ekonomiyi bozmayı amaçlayan tehlikeli bir model yaratır. Neden?

Akla gelen birkaç neden var. Bunun ana nedeni, Çin’in tek süper güç kelimeleri olmak istemesi, yani Avrupa, Kuzey Amerika ve Japonya gibi diğer ülkeler üzerinde tam kontrole sahip olmalarıdır. Son yıllarda, özellikle 2016 seçimlerinin sürpriz sonuçlarıyla birlikte ABD ekonomisi, dünya ekonomisi bir gerileme yaşarken ABD’ye üstünlük veren hızlı bir genişleme yaşadı. Çin, özellikle Amerika daha fazla imalat işi eklediğinden etkilendi.

Ekonomi bir faktör olmakla birlikte, asıl nedeni Çin’in tek bir dünya düzenini uygulamak istemesi ve bunu yapmanın tek yolu tek süper güç olmaktır. Çin, dünyaya her ekonomiyi canlandırmak ve sonunda bir dünya düzeninin uygulanması için güç vermediği kanıtlanmış sahte bir hafifletme modeli verdi. Bu virüs vahşi yaşamdan değil, Wuhan’daki bir laboratuvardan kaynaklandı. Önümüzdeki aylarda, dünyanın bir aşı bulabileceğini ve bu düzenin uygulanmasını durdurabileceğini ummalıyız.

Bu arada ABD, ihanet için yargılanırken Clintons, Obamas ve Joe Biden’i içeren büyük bir mahkeme davasını ele almaya çalışıyor. Medyada bunu duymazsınız çünkü herkes COVID-19’a odaklanmıştır. Bu yüzden ABD virüs hakkında panikliyor. Bizi rahatsız ediyorlar. Medya halkın düşmanıdır.

“Amerika’nın kapatılmasının gerçek nedeni” için 31 yanıt

Konya merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 25-04-2020 23:49:35

Ordu merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, şukuladım 30-04-2020 12:33:47

Ankara merkezden ben ali. Selam web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 04-05-2020 10:50:12

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 06-05-2020 23:35:55

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız inanki güzel, sağolun 14-05-2020 08:23:51

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-05-2020 11:45:32

Giresun merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-05-2020 11:45:35

Kastamonu merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:45:41

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:45:43

Manisa merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:45:49

Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 11:45:55

Sinop merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 04:31:27

Eskişehir merkezden ben doruk. Merhabalar siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 03-06-2020 16:00:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir