“Komplo teorisyeni” etiketinin belirli ve apaçık saçmalıkların (düz dünya, holografik düzlemler, kertenkele insanlar, içi boş toprak, sahte uzay, şekil değiştirme vb.) Bir komployu çevreleyen HERHANGİ bir teori sunulduğunda bilinçsizce insanların aklına gelen şey, bunun bir arka planı olduğu, ancak saçmalıkla temel bir ilişkisi olduğu.

Author

26 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . Merhaba web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 445

2. Siirt dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . Mrb siten yeminle mükemmel, saolun , Aylin – 239

3. Eskişehir dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . Mrb sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 83

4. Giresun merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-12-2020 13:33:14

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 84

6. Burdur dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . Selam web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 201

7. Bu konu : ” Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 305

8. Batman dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . Merhaba paylaşımın valla hayran edici, teşekkürler , memo – 239

9. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 21-12-2020 20:59:56

10. Amasya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, saolun 25-12-2020 14:36:16

11. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

12. Muş dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 167

13. Bu konu : ” Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 241

14. Giresun merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 04:27:39

15. Bu konu : ” Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 177

16. Mersin dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 62

17. Selamlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Siirt dan kimler var. Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> . Selamlar paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 45

19. Bu konu : ” Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 466

20. Selam sayfa ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

21. Kütahya merkezden ben ahmet. Slm sayfa valla dikkat çekici, tebrikler 10-02-2021 15:15:04

22. Bu konu : ” Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> ” çok güzel. Slm sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 401

23. Bu konu : ” Ampul anı: Etiket komplo teorisyeni orada çünkü -> ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , banu – 439

24. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 04-03-2021 17:41:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link