Trump’ın tweet atmasından bir süre sonra 2018’de bu etkiye dair bir tweet okuduğumu hatırlıyorum. Güney Afrika’daki “beyaz soykırım” iddialarının yanlış olduğu birçok kaynak iddia edildi. SPLC bunu söylüyor. Bu inkarlar azarlamalarla karşılandı. “Debunkers” iddialarını desteklemek için sözde gerçeklere işaret ettiler. Bu verilerin güncelliğini yitirdiğini söyleyen yorumlar gördüm ve bunun diğer zulümleri inkar etmek, hatta Holokost inkarıyla karşılaştırmak gibi olduğunu söyleyen yorumlar gördüm. Irkçılığı savunmuyorum, sadece bu tjinglerin herhangi birinin temeli olup olmadığını sorguluyorum. Anlatıları sorgulamak!

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Ana akım medya ve SPLC, Güney Afrika’daki beyaz çiftçilerin durumunu yanlış mı tanıttı? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , emin – 155

2. Şırnak merkezden ben gaye. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 28-03-2021 01:37:06

3. Aydın dan kimler var. Ana akım medya ve SPLC, Güney Afrika’daki beyaz çiftçilerin durumunu yanlış mı tanıttı? . Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 123

4. Ardahan merkezden ben . Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 03-04-2021 10:09:21

5. Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım 09-04-2021 22:05:29

6. Sivas dan kimler var. Ana akım medya ve SPLC, Güney Afrika’daki beyaz çiftçilerin durumunu yanlış mı tanıttı? . Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 102

7. Bursa merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 16-04-2021 13:51:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link