Ve buradaki birçok yeni ziyaretçinin düşündüğü dünya zorlanmalı. Anlamıyorlar, MSM ile aynı fikirde olamazsınız ve bir fikriniz olduğunu düşünemezsiniz. Onlara katılıyorsanız, duyarlı değilsiniz. Tartışma yok, “ama kendi araştırmamı yaptım” demek yok, hepsi bu. MSM ile aynı fikirdeyseniz beyni yıkanmış bir koyundur

Author

12 Comments

1. Afyon dan kimler var. Ana akım medyaya inanın. Devlete güvenin. Bağımsız medyayı görmezden gelin. Artık sizin için düşüneceğimizi düşünmenize gerek yok. Sana yardım etmek için burdayız. Soru sormayı, dokunulmaması gereken şeylere dokunmayı bırakın. Sadece dinle ve itaat et. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , memo – 367

2. Antalya dan kimler var. Ana akım medyaya inanın. Devlete güvenin. Bağımsız medyayı görmezden gelin. Artık sizin için düşüneceğimizi düşünmenize gerek yok. Sana yardım etmek için burdayız. Soru sormayı, dokunulmaması gereken şeylere dokunmayı bırakın. Sadece dinle ve itaat et. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. . selamun aleyküm siteniz harbiden çok iyi, tebrikler , doruk – 166

3. Bu konu : ” Ana akım medyaya inanın. Devlete güvenin. Bağımsız medyayı görmezden gelin. Artık sizin için düşüneceğimizi düşünmenize gerek yok. Sana yardım etmek için burdayız. Soru sormayı, dokunulmaması gereken şeylere dokunmayı bırakın. Sadece dinle ve itaat et. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 211

4. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun 27-02-2021 21:47:59

5. Kırklareli merkezden ben ali. Selam sayfanız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 19:54:01

6. Düzce dan kimler var. Ana akım medyaya inanın. Devlete güvenin. Bağımsız medyayı görmezden gelin. Artık sizin için düşüneceğimizi düşünmenize gerek yok. Sana yardım etmek için burdayız. Soru sormayı, dokunulmaması gereken şeylere dokunmayı bırakın. Sadece dinle ve itaat et. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. . selam arkadaşlar siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 412

7. Bu konu : ” Ana akım medyaya inanın. Devlete güvenin. Bağımsız medyayı görmezden gelin. Artık sizin için düşüneceğimizi düşünmenize gerek yok. Sana yardım etmek için burdayız. Soru sormayı, dokunulmaması gereken şeylere dokunmayı bırakın. Sadece dinle ve itaat et. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 205

8. Bolu merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 22:38:50

9. Denizli dan kimler var. Ana akım medyaya inanın. Devlete güvenin. Bağımsız medyayı görmezden gelin. Artık sizin için düşüneceğimizi düşünmenize gerek yok. Sana yardım etmek için burdayız. Soru sormayı, dokunulmaması gereken şeylere dokunmayı bırakın. Sadece dinle ve itaat et. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 150

10. Ardahan merkezden ben ali. Selam sayfa valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-04-2021 10:40:24

11. Bu konu : ” Ana akım medyaya inanın. Devlete güvenin. Bağımsız medyayı görmezden gelin. Artık sizin için düşüneceğimizi düşünmenize gerek yok. Sana yardım etmek için burdayız. Soru sormayı, dokunulmaması gereken şeylere dokunmayı bırakın. Sadece dinle ve itaat et. Sizin için en iyisinin ne olduğunu biliyoruz. ” çok güzel. Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 204

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link