Video oyunu, spor, haber, radyo istasyonu, forum, netflix, konvansiyonlar, iş / iş e-postaları dinlemek fark etmez, her zaman politika veya covid veya bir tür gündemle ilgilidir.

Ne yaparsan yap, ormanda yaşamaya gidip bir çiftlik kurmadıkça ya da başka bir şeyden kaçamazsın.

17 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler

2. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

3. Bu konu : ” Ana akımı her dinlemem gerektiğinde, bu siyaset ya da zorlanan bir gündem ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 82

4. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım

5. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, şukuladım

6. Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 24-04-2021 21:17:10

7. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-04-2021 03:28:07

8. Muğla dan kimler var. Ana akımı her dinlemem gerektiğinde, bu siyaset ya da zorlanan bir gündem . Selamlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 205

9. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun

10. Merhaba bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun

11. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 12:05:44

12. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Gaziantep dan kimler var. Ana akımı her dinlemem gerektiğinde, bu siyaset ya da zorlanan bir gündem . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , emin – 455

14. Van merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 30-05-2021 00:23:05

15. selamun aleyküm web siten gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

16. Bu konu : ” Ana akımı her dinlemem gerektiğinde, bu siyaset ya da zorlanan bir gündem ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 387

17. Kocaeli dan kimler var. Ana akımı her dinlemem gerektiğinde, bu siyaset ya da zorlanan bir gündem . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 434

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link