Ana kütüphanem için öneriler arıyorum

Küçükken hep okurdum. Sık sık 8-10 seans oturup kitap okurdum. Ancak, okuma arzumun dijital içerik tarafından bir şekilde ele geçirildiğini fark ettim. Bunu ileriye dönük olarak değiştirmeyi umuyorum.

Bu yüzden, en sevdiğiniz kitapların ne olduğunu soracağımı düşündüm. Herhangi bir tür olabilirler. Genelde kurgusal olmayan, fantastik, biyografik, korku ve bilim kurgudan hoşlanıyorum. Ben de birkaç ansiklopedi almanın iyi bir fikir olacağını düşünüyorum. Ayrıca ruhani literatüre açığım.

Teşekkürler!

Gönderen … Incession
[comments]

“Ana kütüphanem için öneriler arıyorum” üzerine 9 yorum

1. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-01-2021 19:18:40

2. İstanbul dan kimler var. Ana kütüphanem için öneriler arıyorum . Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 287

3. Gaziantep merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 23:27:21

4. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 18-01-2021 14:43:47

5. Diyarbakır dan kimler var. Ana kütüphanem için öneriler arıyorum . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun , Hasan – 183

6. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba sayfa harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-02-2021 17:03:12

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link