Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni.

2018 seçiminden bu yana (hayır bu bir başkanlık seçimi değildi) 7 farklı departmandan işbirliği yapacaklarını ve seçimin bütünlüğünü koruyacaklarını vurgulayan ortak bir açıklama aldık. Bunlar kimler? DOJ, DOD, DHS, DNI, FBI, NSA ve CISA

Bu departmanlardan bir veya birkaçının bir aday için yolda şüpheci olduğunu düşünseniz bile. Elbette, her organizasyonda sağa ya da sola eğilmeyecek pek çok insan var. Bu 7 örgütün birbirlerini kendi kendilerine denetlemesine ve partizan olmamasına güvenemiyorsak, o zaman oy vermeyi hiç düşünmeyebiliriz.

Daha önce manipüle edilmiş olabilecek oylama sistemlerini atlatmak için seçimin hemen yanında 11. saat değişikliği yapmak seçimin bütünlüğü için tehlikelidir. Bu güvenlik önlemleri yerindeyken artık saklanma şansları olmayacaktı. Bu departmanların hepsi NSA dahil izliyor, bu her zamankinden daha güvenli hale getirecek, ayrıca siber iletişimde harika bir araç olan Cyber ​​9-Line’ı kullanacağız. Aslında, seçmen dolandırıcılığı girişiminde bulunanlar muhtemelen yakalanacaktır ve bu girişimleri kimin dışarıdan sağladığını bulmak için adımlar atabiliriz.

Corona hayranı olan Dr.Fauchi, sosyal mesafe ve maskeler kullanıldığı sürece gidip oy kullanmanın iyi olacağını söyledi. Aksi takdirde bu, salgın sırasında uygun olduğumuz diğer toplantıları düzeltmek için gösterdiğimiz çabalar için aldığımız herhangi bir tutumla çelişir. Kahretsin, bazıları okulların açılmasının ne kadar tehlikeli olduğunu söylüyor ama isteksizce çocuklarının gitmesine izin vermiyorlar, ama aynı insanlar gitmek için küçük bir zaman ayırıp BİR gün oy vermenin çok tehlikeli olduğunu söylüyorlar, ama çocuklarına izin ver. tüm okul yılı boyunca her gün bütün gün okula gitmek büyük ölçüde çelişkili görünüyor. O küçük oy verme şansını riske atmazsanız, bazı insanların ülkeleri için adil bir oy alma şansı elde etmek için ne yapacağını bilemezsiniz.

Katılmak için güvenli ve emniyetli bir seçime sahibiz. Oy pusulalarında% 100 postaya geçmek, çok güvensiz bir seçimle sonuçlanacaktır. Mantıkta bir sıçrama yapmaz:

• Seçime karışmak isteyenler var

• Bu kişiler, NSA, FBI vb. Elektronik oylama sistemlerini şimdi izlerse veya başarılı olma şanslarını ciddi şekilde düşürürse yakalanacaklarını bilirler.

• Bu kişiler oy pusulalarında postayı etkileyebilir, ancak bu yalnızca bir dereceye kadar birincil oylama sistemi olmadığından ve fiziksel bir kaydın oluşturulması gerektiğinden daha fazla çaba gerektirebilir. Seçim gerçekleştiği için şüpheye neden olabilecek herhangi bir bölgesel rahatsızlık olup olmadığını görmek için anket testi bile yapamıyorum.

• Bu kişiler, yalnızca oylamada postaya geçmeyi teşvik eder ve zorlar, bu da daha geniş ölçekte sahtekarlık yapmayı daha etkili hale getirir, sistem bu ölçekte sahtekarlık saldırılarına karşı test edilmemiştir ve yeni yöntemler (daha önce hedeflenmemiş) ) ve pek çok eyalete, benzeri görülmemiş hacim ve uygun önlemlerin alınmadığı göz önüne alındığında bu oyların güvenliğini sağlamak için hazırlıksız olması.

Aynı fikirde değilseniz lütfen kaynaklar ve mantıklı bir düşünce tarzı sağlayın. Anlatınıza uyduklarında Fauchi gibi uzmanların yanında yer almak ve uymadığında aynı fikirde olmamak, zayıf fikirli bir düşünce olarak, politikacılar siber güvenlik ve salgınların arkasındaki bilimler hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. İnsanların anlamadıkları şeyleri kullanırlar ve onlardan dikkatlice kaçarlar veya bu iddialarla insanları korkuturlar. Oy kullanırken postanın olası tehlikelerinden kaçınıyorlar, bu yıl elektronik oylamanın bütünlüğü hakkında yalan söylüyorlar, güvenli olmadığını söyleyerek sizi korkutuyorlar. Tüm bunlar doğru değil, insanları manipüle etmekten başka hiçbir konuda alan uzmanı değiller. Kariyer politikacısı budur, bunu gerçekten ülkelerinin insanlarına hizmet etmek için yapan çok az kişi var.

Ortak Açıklama Kaynak

Cyber-9 Kullanımı / Nedir İkinci Sos

Fauchi Sos

“Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni.” üzerine 22 yorum

1. Karabük merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 21-08-2020 17:50:14

2. Uşak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-09-2020 16:08:53

3. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 07-09-2020 11:33:23

4. Konya merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:08:12

5. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 17-10-2020 19:47:42

6. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 259

Yorum yapın