2018 seçiminden bu yana (hayır bu bir başkanlık seçimi değildi) 7 farklı departmandan işbirliği yapacaklarını ve seçimin bütünlüğünü koruyacaklarını vurgulayan ortak bir açıklama aldık. Bunlar kimler? DOJ, DOD, DHS, DNI, FBI, NSA ve CISA

Bu departmanlardan bir veya birkaçının bir aday için yolda şüpheci olduğunu düşünseniz bile. Elbette, her organizasyonda sağa ya da sola eğilmeyecek pek çok insan var. Bu 7 örgütün birbirlerini kendi kendilerine denetlemesine ve partizan olmamasına güvenemiyorsak, o zaman oy vermeyi hiç düşünmeyebiliriz.

Daha önce manipüle edilmiş olabilecek oylama sistemlerini atlatmak için seçimin hemen yanında 11. saat değişikliği yapmak seçimin bütünlüğü için tehlikelidir. Bu güvenlik önlemleri yerindeyken artık saklanma şansları olmayacaktı. Bu departmanların hepsi NSA dahil izliyor, bu her zamankinden daha güvenli hale getirecek, ayrıca siber iletişimde harika bir araç olan Cyber ​​9-Line’ı kullanacağız. Aslında, seçmen dolandırıcılığı girişiminde bulunanlar muhtemelen yakalanacaktır ve bu girişimleri kimin dışarıdan sağladığını bulmak için adımlar atabiliriz.

Corona hayranı olan Dr.Fauchi, sosyal mesafe ve maskeler kullanıldığı sürece gidip oy kullanmanın iyi olacağını söyledi. Aksi takdirde bu, salgın sırasında uygun olduğumuz diğer toplantıları düzeltmek için gösterdiğimiz çabalar için aldığımız herhangi bir tutumla çelişir. Kahretsin, bazıları okulların açılmasının ne kadar tehlikeli olduğunu söylüyor ama isteksizce çocuklarının gitmesine izin vermiyorlar, ama aynı insanlar gitmek için küçük bir zaman ayırıp BİR gün oy vermenin çok tehlikeli olduğunu söylüyorlar, ama çocuklarına izin ver. tüm okul yılı boyunca her gün bütün gün okula gitmek büyük ölçüde çelişkili görünüyor. O küçük oy verme şansını riske atmazsanız, bazı insanların ülkeleri için adil bir oy alma şansı elde etmek için ne yapacağını bilemezsiniz.

Katılmak için güvenli ve emniyetli bir seçime sahibiz. Oy pusulalarında% 100 postaya geçmek, çok güvensiz bir seçimle sonuçlanacaktır. Mantıkta bir sıçrama yapmaz:

• Seçime karışmak isteyenler var

• Bu kişiler, NSA, FBI vb. Elektronik oylama sistemlerini şimdi izlerse veya başarılı olma şanslarını ciddi şekilde düşürürse yakalanacaklarını bilirler.

• Bu kişiler oy pusulalarında postayı etkileyebilir, ancak bu yalnızca bir dereceye kadar birincil oylama sistemi olmadığından ve fiziksel bir kaydın oluşturulması gerektiğinden daha fazla çaba gerektirebilir. Seçim gerçekleştiği için şüpheye neden olabilecek herhangi bir bölgesel rahatsızlık olup olmadığını görmek için anket testi bile yapamıyorum.

• Bu kişiler, yalnızca oylamada postaya geçmeyi teşvik eder ve zorlar, bu da daha geniş ölçekte sahtekarlık yapmayı daha etkili hale getirir, sistem bu ölçekte sahtekarlık saldırılarına karşı test edilmemiştir ve yeni yöntemler (daha önce hedeflenmemiş) ) ve pek çok eyalete, benzeri görülmemiş hacim ve uygun önlemlerin alınmadığı göz önüne alındığında bu oyların güvenliğini sağlamak için hazırlıksız olması.

Aynı fikirde değilseniz lütfen kaynaklar ve mantıklı bir düşünce tarzı sağlayın. Anlatınıza uyduklarında Fauchi gibi uzmanların yanında yer almak ve uymadığında aynı fikirde olmamak, zayıf fikirli bir düşünce olarak, politikacılar siber güvenlik ve salgınların arkasındaki bilimler hakkında hiçbir şey bilmiyorlar. İnsanların anlamadıkları şeyleri kullanırlar ve onlardan dikkatlice kaçarlar veya bu iddialarla insanları korkuturlar. Oy kullanırken postanın olası tehlikelerinden kaçınıyorlar, bu yıl elektronik oylamanın bütünlüğü hakkında yalan söylüyorlar, güvenli olmadığını söyleyerek sizi korkutuyorlar. Tüm bunlar doğru değil, insanları manipüle etmekten başka hiçbir konuda alan uzmanı değiller. Kariyer politikacısı budur, bunu gerçekten ülkelerinin insanlarına hizmet etmek için yapan çok az kişi var.

Ortak Açıklama Kaynak

Cyber-9 Kullanımı / Nedir İkinci Sos

Fauchi Sos

Author

108 Comments

1. İstanbul merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler 17-08-2020 19:31:06

2. Batman merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız ciddiyim mükemmel, tebrikler 18-08-2020 09:23:12

3. Karabük merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 21-08-2020 17:50:14

4. Afyon merkezden ben Emine. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 24-08-2020 07:50:30

5. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, teşekkürler

7. Nevşehir merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2020 18:51:44

8. Selamlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Uşak merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-09-2020 16:08:53

10. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 07-09-2020 11:33:23

11. Balıkesir merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi cidden hayran edici, şukuladım 08-09-2020 06:47:15

12. Yozgat merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız yeminle güzel, teraziye tıkladım 16-09-2020 00:53:08

13. Hatay merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 29-09-2020 14:26:19

14. Konya merkezden ben Gürbüz. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:08:12

15. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 17-10-2020 19:47:42

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 259

20. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 66

21. Mrb siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , mehmet – 380

23. Bitlis merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-11-2020 00:16:04

24. Yozgat merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 28-11-2020 15:20:06

25. Kocaeli merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 04-12-2020 19:19:46

26. Bingöl merkezden ben emin. Merhaba sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 06:46:39

27. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 450

28. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 129

29. Selamlar web siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım

30. Uşak merkezden ben gaye. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 03:30:56

31. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 298

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 490

33. Gürbüz Reply

Selam sayfanız cidden iyi, linkedinde paylaştım

34. Tunceli dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, tebrikler , – 211

35. Ağrı merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, tebrikler 27-12-2020 01:32:23

36. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , emin – 129

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 84

38. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Rize merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-01-2021 05:23:01

40. Ordu dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Selam paylaşım yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 21

41. Gümüşhane merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 05-01-2021 04:39:11

42. Diyarbakır dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 448

43. Artvin dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , hatice – 245

44. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, teşekkürler , mehmet – 67

45. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 100

46. Bayburt dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , banu – 300

47. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 492

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 157

49. Selam web sitesi süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

50. Siirt dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Mrb paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler , – 273

51. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inan ki çok güzel, saolun 22-01-2021 18:18:27

52. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, tebrikler , hatice – 462

53. Trabzon merkezden ben ziya. Mrb siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 11:52:43

54. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, tebrikler

55. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 395

56. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

57. Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

58. Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran edici, sağolun

59. Edirne dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . selamun aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , ali – 193

60. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 57

61. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım 20-02-2021 22:18:09

62. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 445

63. Şırnak merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 03-03-2021 16:46:50

64. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, sağolun

65. Artvin dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Merhaba herkese bu web sitesi inanki mükemmel, şukuladım , Hasan – 480

66. Trabzon dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 214

67. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 263

68. Ağrı dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Merhaba web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 381

69. Denizli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-04-2021 21:47:40

70. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler

71. Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-04-2021 02:26:53

72. Gaziantep merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 01:04:13

73. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun 07-05-2021 04:06:22

74. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Slm siten vallaha güzel, facebookta paylaştım , Emine – 3

75. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , – 177

76. Merhabalar web siten yeminle iyi, facebookta paylaştım

77. Ordu dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 108

78. Gürbüz Reply

Samsun dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 359

79. Yozgat merkezden ben memo. Mrb web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 03-06-2021 15:30:50

80. Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

81. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler

82. Kırıkkale dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Merhabalar sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 262

83. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki güzel, sağolun , Hasan – 486

84. Kırklareli merkezden ben emin. Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 00:51:56

85. Kırklareli merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 30-06-2021 17:53:50

86. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım

87. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

88. Afyon merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-07-2021 20:14:21

89. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 80

90. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

91. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun 17-07-2021 19:05:18

92. Zonguldak merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, tebrikler 19-07-2021 18:20:02

93. Selam herkese paylaşım valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

94. Tokat dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 362

95. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

96. Isparta merkezden ben hatice. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, saolun 23-07-2021 15:51:10

97. Samsun dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 97

98. Iğdır dan kimler var. Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. . Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 133

99. Bu konu : ” Ana oylama sistemimiz olarak oylamada postayı kullanmak neden bir sorun? Oylama sistemini kullanarak oy vermek neden her zamankinden daha güvenli? İşte nedeni. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, teşekkürler , emin – 210

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link