özgürlükçü ütopyada yaşamak

uyanmak

internet yok çünkü DARPA hiçbir zaman finanse edilmedi ve bu yüzden geliştirilmedi

kahvaltı et

Umarım ağır metal zehirlenmesinden ölmem çünkü gıda güvenliği ile ilgili herhangi bir düzenleme yok dışarıda yürümek

benim kartıma gir

Umarım vurulmam çünkü emniyet kemeri veya hava yastığı gerektiren bir düzenleme yoktur

toprak yol boyunca megacorp’taki işime gidiyorum çünkü yol yok

toksinsiz yiyeceklerimi yemek için 15 dakika ara ile 9 saat çalış

kızımı selamlamak için işten eve git

tamamen okuma yazma bilmeyen ve devlet okulu olmadığı için okula gidemeyen ve özel okula param yetmez

tam eve geldiğimde, minibüste bedava dondurma olan bir adam kızımı kapıp toz bulutu içinde uzaklaşıyor

özel polis şirketini ara

“bu arama için sizden 19,95 ABD doları ücret alınacağını lütfen unutmayın”

kızımın kaçırıldığını araştırmak için bana 1000 $ ‘lık bir teklif veriyorlar

İş kanunu olmadığı için ayda yalnızca 800 dolar kazanın

kibarca reddetmek

eve yürü

Ayakkabılarım için bıçaklanıyorum, yakındaki özel polis müteahhidi müdahale edemiyor çünkü onların şirketini kapsama alanım yok

hastaneye gitmeyi göze alamam, ama o zaman muhtemelen yine de orada öleceğim çünkü hastanelerin uygun temizlik uygulamaları için bir gereklilik yok

megacorp evimi miras alıyor çünkü iş sözleşmemde yazının sonundaki buydu

Bu baskıcı hükümet olmadan hayatın ne kadar fantastik olduğunu düşünün

Author

5 Comments

1. Ankara merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, şukuladım 15-04-2021 18:14:12

2. Kars dan kimler var. Anarko kapitalist hükümet karşıtı ütopya hikayesi . Merhabalar siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 237

3. İzmir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2021 12:15:55

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Anarko kapitalist hükümet karşıtı ütopya hikayesi ” çok güzel. Mrb siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 51

5. Mardin merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 15:49:02

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link