İşte tam burada, bu ileti dizisinde

Eğer gidersen Michael Aquino’nun Wikipedia sayfasında iki kısa paragraf dışında kim olduğu hakkında fazla bilgi yok. Peki o kim?

Şeytani, gerçek bir Satanisttir. Set Tapınağı. İnançlarını gizleyen bir kripto Satanist değil, açıkta ve YÜKSEK SIRALAMALI bir ASKERİ GÖREVLİ. Amerika Birleşik Devletleri Ordusunda Psikolojik Operasyonlar subayı olan Yarbaydı ve Satanizm’ini kendi yüz.

Oh evet ve sürpriz, yönettiği askeri üs Pedofili Ritüeline derinden dahil olmuştu.

Author

58 Comments

1. Antalya merkezden ben . Merhabalar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-10-2020 13:39:00

2. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 499

3. Çanakkale dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Selamlar sayfa gerçekten güzel, tebrikler , emin – 24

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 301

6. Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 20-10-2020 17:04:04

7. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Selam web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 411

8. Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun

9. Bayburt merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan valla iyi, teraziye tıkladım 20-10-2020 17:11:17

10. Tokat dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Merhaba herkese paylaşım valla çok iyi, face de paylaştım , emin – 359

11. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

12. Kütahya dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Selamlar paylaşımın inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 403

13. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

14. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 21-10-2020 13:49:02

15. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 136

16. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, sağolun

17. Denizli merkezden ben . Selam web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 21-10-2020 18:28:29

18. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun

19. Muğla merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-10-2020 12:52:17

20. Muğla dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 395

21. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

22. Isparta merkezden ben doruk. Slm web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 08-11-2020 00:36:08

23. Kilis merkezden ben ziya. Selamlar siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 17:35:22

24. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

25. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-11-2020 01:30:03

26. Bitlis merkezden ben doruk. Mrb siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-11-2020 06:51:13

27. Selam paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , doruk – 475

29. selam arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, sağolun

30. Selam herkese web siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım

31. Konya merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler 06-12-2020 14:07:08

32. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Çankırı dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Merhaba sayfa yeminle hayran edici, saolun , ali – 408

34. Bartın dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Mrb siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 141

35. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten harbiden mükemmel, tebrikler 22-12-2020 15:04:53

36. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inan ki mükemmel, tebrikler 22-12-2020 19:58:58

37. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 462

38. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten mükemmel, saolun , mehmet – 83

40. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun , gaye – 143

41. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım , doruk – 202

42. Van dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Selam web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 319

43. Kars dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Selamın aleyküm sayfanız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 344

44. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 62

45. Malatya dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 438

46. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

47. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 186

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 242

49. Ankara merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun 04-02-2021 20:59:43

50. Manisa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-02-2021 12:41:42

51. Giresun merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun 08-02-2021 12:42:18

52. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 14:15:04

53. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

54. Amasya dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Selamlar sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 265

55. Bu konu : ” Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, şukuladım , banu – 390

56. İzmir dan kimler var. Ancak Hükümette Şeytani Pedofillerin kanıtı nerede? . Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 261

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link