Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum

İsrail ve Yahudilerin bunu yapmasıyla hiçbir ilgisi yok ama benim yaşam ve siyaset konusundaki gözlemlerime dayanıyor. Yazmak üzere olduğum şeyin doğru ve bastırılmış olduğuna inanıyorum.

Herhangi bir ırktan nefret etmiyorum, bana ırkçı diyorum ama aynı ırktan veya en azından benzer ten renginden veya kendimize daha çok benzeyen insanlarla daha iyi arkadaş olmaya yönelik biyolojik veya sosyolojik bir kayırmanın olduğuna inanıyorum.

“Çok kültürlü bir toplumda” büyüdüm, herkese eşitliği ve kabulü öğrettim, okullarımda her zaman geniş bir etnik köken vardı ve sosyal çevrem her zaman çoğunu içeriyor. 30’lu yaşlarıma girerken, tanıdığım hemen hemen herkesin bilinçsizce etnik gruplara ayrıldığını fark ettim; Asyalılar ile Asyalılar, İspanyollar ve kendileriyle mediteliler, diğer Araplarla Araplar.

Daha sonra iktidardakilere ve burada sözü edilenler gibi iktidar figürlerine baktım ve aynı kalıbı fark ettim. Sıkı örülmüş sosyal grupların hepsinde aynı etnisiteyi tercih etme oranı% 80-90 civarında. Yani% 10-20 doğal istisnalar olacak, örneğin Demokratlar’daki Obama.

Para ve sıkı çalışma sizi sadece bir yere kadar götürür, üst orta sınıfta daha fazla paranın sizi mutlu etmeyeceği bir kesme noktası vardır. Ancak, önemli olan insanlarla birlikteyseniz, paranız daha da uzağa gider, ailenize daha iyi bakılır, sözde “beyaz ayrıcalığından” daha iyi gerçek bir ayrıcalığa sahipsiniz.

Biri beni ırkçılıkla suçlamadan önce, klasik ırkçılığın, sözde, bütün bir ırk için bağnaz bir nefret ya da küçümseme davranışı olduğuna işaret etmek istiyorum, bu ben değilim. Görünüşe göre ırkçılığın tanımı değişti ve bu yüzden lütfen bana ırkçı derken bunu bir düşünün.

Benim teorim, özellikle zengin bir ülkeye göç etmek yerine küreselleşmenin artmasıyla birlikte göç etmeniz gerekiyorsa, ebeveynleriniz veya büyükanne ve büyükbabanızın etnik kökeni olan bir ulusa göç etmeniz gerekiyorsa, çoğunluk nüfusun size en çok benzediği bir yere gitmekten emin değilseniz. Yüzünüz DNA parmak izinizdir ve bilinçsiz bir güven unsuru olarak benzer yüzleri tercih ediyoruz.

“Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum” üzerine 96 yorum

1. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 23-09-2020 23:34:19

2. Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 02-10-2020 09:10:42

3. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:43:27

4. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 03-10-2020 04:23:31

5. Bilecik dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 353

6. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Mrb siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 25

7. Kilis dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 340

8. Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 21-10-2020 03:05:36

9. Kırklareli dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 33

10. İstanbul dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 409

11. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 81

12. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 380

13. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden çok iyi, face de paylaştım , memo – 431

14. Antalya dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selamın aleyküm siten inanki hoşuma gitti, saolun , emin – 392

15. Bartın dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selamlar web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 225

16. Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:08:43

17. Hakkari dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 15

18. Aydın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 09-12-2020 06:39:58

19. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım , banu – 270

20. Erzincan merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-12-2020 08:29:54

21. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 255

22. Malatya dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 277

23. Nevşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 31-12-2020 10:00:21

24. Zonguldak dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 496

25. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, saolun , banu – 429

26. İstanbul dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selamun aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 399

27. Zonguldak dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 417

28. Bayburt dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , – 468

29. Nevşehir dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selamlar paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 291

30. Tokat merkezden ben ziya. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-01-2021 15:05:20

31. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 20:30:46

32. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 26-01-2021 20:30:51

33. Mersin dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 487

34. Bilecik merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz valla güzel, teraziye tıkladım 03-02-2021 00:16:05

35. Tokat merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-02-2021 23:06:28

36. Tokat merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 06-02-2021 06:33:10

37. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, face de paylaştım 06-02-2021 22:22:32

38. Bolu dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 380

39. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler 07-02-2021 03:21:42

40. Samsun dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Merhaba herkese sayfan cidden güzel, tebrikler , ali – 2

41. Şırnak dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 445

42. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , hatice – 57

43. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 308

44. Ağrı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım 09-02-2021 06:50:09

45. Aksaray dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 403

46. Konya dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler , ziya – 300

47. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 148

48. Mardin dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 166

49. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 244

50. Edirne dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 131

51. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , memo – 263

52. Bolu merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 13-02-2021 19:07:36

53. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Selam web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 89

54. Bitlis dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam siten inanki güzel, twitter da paylaştım , memo – 490

55. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 306

56. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 398

57. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 139

58. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 225

59. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 307

60. Sivas merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 21-02-2021 17:31:26

61. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, sağolun , ali – 26

62. Artvin merkezden ben banu. Selamlar sayfanız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 18:02:52

63. Giresun dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Merhaba siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , Emine – 450

64. Konya dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selamun aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 374

65. Çorum dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , Emine – 414

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link