Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum

İsrail ve Yahudilerin bunu yapmasıyla hiçbir ilgisi yok ama benim yaşam ve siyaset konusundaki gözlemlerime dayanıyor. Yazmak üzere olduğum şeyin doğru ve bastırılmış olduğuna inanıyorum.

Herhangi bir ırktan nefret etmiyorum, bana ırkçı diyorum ama aynı ırktan veya en azından benzer ten renginden veya kendimize daha çok benzeyen insanlarla daha iyi arkadaş olmaya yönelik biyolojik veya sosyolojik bir kayırmanın olduğuna inanıyorum.

“Çok kültürlü bir toplumda” büyüdüm, herkese eşitliği ve kabulü öğrettim, okullarımda her zaman geniş bir etnik köken vardı ve sosyal çevrem her zaman çoğunu içeriyor. 30’lu yaşlarıma girerken, tanıdığım hemen hemen herkesin bilinçsizce etnik gruplara ayrıldığını fark ettim; Asyalılar ile Asyalılar, İspanyollar ve kendileriyle mediteliler, diğer Araplarla Araplar.

Daha sonra iktidardakilere ve burada sözü edilenler gibi iktidar figürlerine baktım ve aynı kalıbı fark ettim. Sıkı örülmüş sosyal grupların hepsinde aynı etnisiteyi tercih etme oranı% 80-90 civarında. Yani% 10-20 doğal istisnalar olacak, örneğin Demokratlar’daki Obama.

Para ve sıkı çalışma sizi sadece bir yere kadar götürür, üst orta sınıfta daha fazla paranın sizi mutlu etmeyeceği bir kesme noktası vardır. Ancak, önemli olan insanlarla birlikteyseniz, paranız daha da uzağa gider, ailenize daha iyi bakılır, sözde “beyaz ayrıcalığından” daha iyi gerçek bir ayrıcalığa sahipsiniz.

Biri beni ırkçılıkla suçlamadan önce, klasik ırkçılığın, sözde, bütün bir ırk için bağnaz bir nefret ya da küçümseme davranışı olduğuna işaret etmek istiyorum, bu ben değilim. Görünüşe göre ırkçılığın tanımı değişti ve bu yüzden lütfen bana ırkçı derken bunu bir düşünün.

Benim teorim, özellikle zengin bir ülkeye göç etmek yerine küreselleşmenin artmasıyla birlikte göç etmeniz gerekiyorsa, ebeveynleriniz veya büyükanne ve büyükbabanızın etnik kökeni olan bir ulusa göç etmeniz gerekiyorsa, çoğunluk nüfusun size en çok benzediği bir yere gitmekten emin değilseniz. Yüzünüz DNA parmak izinizdir ve bilinçsiz bir güven unsuru olarak benzer yüzleri tercih ediyoruz.

“Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum” üzerine 14 yorum

1. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 23-09-2020 23:34:19

2. Karaman merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 02-10-2020 09:10:42

3. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:43:27

4. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 03-10-2020 04:23:31

5. Bilecik dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 353

6. Bu konu : ” Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum ” çok güzel. Mrb siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım , ziya – 25

7. Kilis dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 340

8. Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 21-10-2020 03:05:36

9. Kırklareli dan kimler var. Ancestry tabanlı Ters Göç’ün bir savunucusu oldum . Selam herkese siteniz inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 33

Yorum yapın