Andrew cuomo

Bu sözde “komplo” denizaltının cuomo hakkında konuşması ve insanları bakım evlerine nasıl yerleştirdiği ve bunun temelde sıfır noktası haline gelmesi, binlerce insanı öldürmesi çok komik buluyorum. Ve bu denizaltının planı uyguladığı ilk hafta ve nasıl bir felaket tarifi olduğu hakkında konuştuğunu unutmayın. Bir yıl sonra, şimdi msn yalnızca bunu seçmeye başlıyor ve bu denizaltının bir yıl önce tüm yıl boyunca bahsettiği aynı retoriği tam anlamıyla tekrarlıyor. NYC sub’a giderseniz. Kelimenin tam anlamıyla, cuumo ve onun huzurevi ile planladığı başarısızlıkla ilgili çoğu gönderi ve sadece insanların ofiste onun yolsuzluğunu fark etmeye ve suçlama için bastırmaya başlaması değil. Ayrıca, hükümetin nasıl bağ kurduğundan ve aşı dağıtımında başarısız olmasından şikayet eden insanlar. Temelde sol ve sağ oynandıkları gerçeğiyle uyanmak.

Bunu, bu alt yazı çoğunlukla çılgın komplo teorisyenleri olarak resmedilmiş olsa da, bu alt yazının bahsettiği lanet olası birçok gönderinin aslında “normların” yalnızca düşünmeye / konuşmaya cesaret edebildiği mutlak gerçekle dolu olduğunu hatırlatmak için bunu göndermek istedim. Ve gerçeği aramaktan asla vazgeçmeyin, her şüpheli anlatıyı sorgulamaya hakkınız var. Bu alt-botlar ve sahte hesaplarla dolu olmasına rağmen, burada gerçeği veya gerçeğe dair ipuçlarını yayınlamak için gerçekten çaba harcayan ve hayatlarından zaman harcayan insanlara saygı duyduğumu biliyorum.

“Andrew cuomo” üzerine 5 yorum

1. Bu konu : ” Andrew cuomo ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 96

2. Bu konu : ” Andrew cuomo ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 274

3. Adana dan kimler var. Andrew cuomo . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 397

4. Denizli merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım 23-02-2021 17:09:00

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link