Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun

Telefonunuz dünya ile iyi ya da kötü etkileşim kurmanın ana yollarından biridir, bu nedenle Google ve Apple tarafından boyun eğdirildiğiniz gözetimi durdurarak özgürlüğünüzü geri kazanabilirsiniz.

GrapheneOS, geliştirilmiş korumalı alana sahiptir ve belirli uygulamalara tüm ağ erişiminin reddedilmesine izin verir. Çoğu Pixel cihazda çalışır. Android Açık Kaynak Projesi’ne göre.

LineageOS daha geniş bir cihaz yelpazesinde çalışır, ancak Grafenin ekstra güvenlik sertleştirmesinden yoksundur. Ayrıca AOSP’ye dayanmaktadır.

F-Droid uygulama mağazasını yüklemek, yaygın uygulamalara açık kaynaklı alternatifler yüklemenize olanak tanır ve Aurora Store, Play Store uygulamalarını anonim olarak yüklemenize olanak tanır.

Bu yazılımı kullanırsanız, lütfen proje yaratıcılarına bağış yapmayı unutmayın, bu kişiler bu teknolojiyi ücretsiz olarak sağlamak için çok çalışıyorlar. Büyük teknolojiye karşı bu şekilde geri adım atıyoruz.

“Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun” üzerine 12 yorum

1. Gümüşhane dan kimler var. Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun . Selam herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 94

2. Bu konu : ” Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 29

3. Bu konu : ” Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 55

4. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-01-2021 00:40:29

5. Yozgat dan kimler var. Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun . Merhabalar paylaşım inanılmaz iyi, sağolun , ali – 358

6. Bu konu : ” Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 128

7. Sinop dan kimler var. Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun . Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , emin – 308

8. Bu konu : ” Android size casusluk yapar, iOS size casusluk yapar. GrapheneOS veya LineageOS’a geçin ve gizliliğinizin ve güvenliğinizin ihlalini durdurun ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 137

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link