Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor

Herhangi bir teknik veriyi incelemeye hiç girmedim. Başka birinin benzer deneyimler yaşaması ihtimaline karşı bunu ortaya koymak istedim.

Android işletim sistemine sahip bir Galaxy S9’um var. Geçen yıl Kasım ayından bu yana seçim usulsüzlükleriyle ilgilenmeye başladım, Twitter’ı kurdum ve bir hesap oluşturdum. Telefonumun pili yaklaşık 18: 00-19: 00 arasında bitmeye başlamasından çok uzun sürmedi. Önceden telefonum bütün gün dayanırdı.

Çözümü denemek için tüm güncellemeleri yükledim, telefonumu birkaç kez yeniden başlattım, uygulamaların sayısını çok az tuttum, ayrıca yapabildiğim tüm Google günlüklerini kapattım. Herhangi bir fark yaratmadı.

Ancak bugün, telefonumun tam gün şarj edilmesine gerek kalmadan gittiğini fark ettim.

Başkası da böyle bir şey fark etti mi?

“Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor” üzerine 16 yorum

1. Adıyaman dan kimler var. Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 165

2. Bu konu : ” Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor ” çok güzel. Slm sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 233

3. Bu konu : ” Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 486

4. Bu konu : ” Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 484

5. Bu konu : ” Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 53

6. Şırnak merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 25-01-2021 22:09:22

7. Ardahan merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun 25-01-2021 22:09:23

8. Bu konu : ” Android Telefon ile Gözlem – Pil, Kasım 2020’den bu yana çok daha hızlı tükeniyor ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 483

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link