Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri

“Gelişmekte olan bir ülkede” yurtdışında yaşayan aileden, bu ülkenin şu anda sahip oldukları vaka sayısını artırdığını duydum çünkü BM onlara aşıların BM’ye rapor ettikleri enfeksiyon sayısına göre farklı ülkelere karneyle verileceğini söyledi.

ABD’deki hastanelerin insanları ventilatöre takması veya ölümleri COVID ölümleri olarak etiketlemesi için teşvik edilmesiyle aynı şey oldu.

Numarayı bir kez daha şişiriyorlar. Gözünü aç.

“Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri” üzerine 28 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri . Merhabalar paylaşımın cidden hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 254

2. Bu konu : ” Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 337

3. Nevşehir dan kimler var. Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri . Selam paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 81

4. Burdur dan kimler var. Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 467

5. Zonguldak dan kimler var. Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri . merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 115

6. Bu konu : ” Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 468

7. Bu konu : ” Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri ” çok güzel. Slm sayfan valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 470

8. Bu konu : ” Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sağolun , mehmet – 269

9. Siirt dan kimler var. Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri . Mrb web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 392

10. Bu konu : ” Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 327

11. Trabzon merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım 30-01-2021 19:01:14

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri . Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 219

13. Bu konu : ” Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri ” çok güzel. Selam siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 267

14. Yalova dan kimler var. Anekdot: 3. dünya ülkelerinin vaka sayısını artırması için bir sonraki teşvik – aşı teşvikleri . selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 46

15. Karabük merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım 09-02-2021 07:26:20

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link