Bu gerçekten bir komplo değil, sadece bu duyguyu üzerimizden atamıyor ve bunun bize bir şey yapılıp yapılmadığını merak ediyor. Bir şeylerin gerçekten yanlış olduğu hissini, neredeyse paniklemeye başlayacak kadar deneyimlediniz mi? Ama çoğu zaman etkilenmezsiniz?

Nasıl açıklayacağımdan emin değilim ama deneyeceğim. Bu günlerde çoğu zaman kendimi çok hissiz hissediyorum ve artık hiçbir şeye duygusal olarak tepki vermiyorum. Korkunç şeyler ve grafik görüntüler hakkında okuyabilir ve biraz rahatsızlık duyabilirim. Bir şekilde kendimi kapattım ve öğrendiğim şeyin gerçekten korkunç olduğunu bildiğim halde, daha fazla düşünmeden bir kenara bıraktım.

Dün gece gerçekten çok az uyudum. Günüme devam etmeye çalıştım ama evde olduğumdan ve yapacak pek bir şeyim olmadığından (işsizdim) sonunda pes ettim ve biraz dinlenmek için yatağıma döndüm. Gerçek hayatta yaşadığımı hissettiren gerçekten canlı rüyalar gördüm.

Ağzıma iğrenç bir şey soktuğum bir rüyadan sonra uyandım. Yatağımda tükürmeye çalışıyordum çünkü gerçekten başıma gelmiş gibiydi. Rüyalarıma geri dönmeye başladım ve kalbim çarpmaya başladı çünkü rüyadaki bu şeyler çok korkunç ve yanlıştı. Bir dakika kadar sonra, bunların hepsinin bugün toplumumuzda yaygın olarak kabul edilen şeyler olduğunu fark ettim.

Rüya gördüğümde genellikle daha fazla bağlanırım ve bazı şeyler hakkındaki gerçek hislerimi fark ederim. Tüm dehşeti ve ahlaksızlığı böyle mi kabul edeceğiz şimdi. 2000’lerin başında gençken böyle olduğunu hatırlamıyorum.

45 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Slm web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 161

2. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 02-07-2021 03:38:06

3. Selamlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım

4. selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

5. Erzurum dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Selam paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 500

6. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , hatice – 69

7. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 45

8. Gaziantep dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . merhaba arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 62

9. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , banu – 392

10. Aksaray dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 306

11. elif yılmaz Reply

Slm sayfa cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım 09-07-2021 06:52:17

13. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 93

14. Ağrı merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 14-07-2021 01:51:23

15. Mersin merkezden ben doruk. Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 15-07-2021 08:38:08

16. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 104

17. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, şukuladım , doruk – 43

18. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 387

19. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, linkedinde paylaştım

20. Erzincan dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , gaye – 277

21. Sivas dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 318

22. Antalya dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Merhaba herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 119

23. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 24-07-2021 07:05:06

24. Kırşehir dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Selam herkese sayfa gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 18

25. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , hatice – 397

26. Giresun dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, tebrikler , memo – 80

27. Selamlar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun

28. Merhabalar web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Selam siten yeminle hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 444

30. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden mükemmel, sağolun , ali – 197

31. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. Slm siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 130

32. Rize dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, face de paylaştım , ziya – 114

33. Bursa dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 246

34. Denizli dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 357

35. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhabalar siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2021 19:42:18

36. Kırklareli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-09-2021 15:13:06

37. Sakarya merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, şukuladım 02-09-2021 12:08:06

38. Yozgat merkezden ben mehmet. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, şukuladım 12-09-2021 03:41:06

39. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız valla mükemmel, twitter da paylaştım 14-09-2021 10:30:43

40. Muş dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 431

41. Manisa dan kimler var. Ani gerçekleşmeler . Selam siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 335

42. Bu konu : ” Ani gerçekleşmeler ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 205

43. Edirne merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-09-2021 15:30:04

Write A Comment