Kategoriler
Genel

Aniden COVID 19 Ölümlerinden bahsedilmiyor

Şu anda kimse Corona / COVID hakkında konuşmuyor. Ölümlerde 108K’dayız, Yönetimin bunu yanlış ele aldığı açıktır, küresel olarak tüm ulusların en çok ölümüne ve küresel ölümlerin% 30’una yakındır (dünya nüfusunun sadece% 3’ü ile). Ancak gösteriler, yağma ve şiddet Virüs anlatısını tamamen yok etti. Ve momentum. Gösterilerin yakınında tuğlaların resimlerinin düştüğünü ve maskeli ‘beyaz adamların videolarının mülke zarar veren ve daha sonra kaybolan çekiçlerle ortaya çıktığını görüyoruz – ve Trump kendini suç ve (daha fazla örtülü ırkçılık – görüşlerini paylaşan beyaz, kırsal üssüne oynuyor) ve daha sonra her şeyi dinle gizliyor (bir İncil ile bir kilisenin önünde poz veriyor). Bütün bunlar onun eline geçiyor ve ne kadar çok dururlarsa ülke o kadar kutuplaşmış oluyor, ama en önemlisi, üssü o kadar enerji alıyor. Ne yaptığı çok açık …

Gönderen … ayatoilet
[comments]

“Aniden COVID 19 Ölümlerinden bahsedilmiyor” için 16 yanıt

Kayseri merkezden ben doruk. Slm web sitesi vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-06-2020 04:54:28

Kocaeli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-06-2020 18:59:04

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi inanki güzel, teşekkürler 06-06-2020 20:24:17

Antalya merkezden ben Aylin. Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-07-2020 00:08:29

Gaziantep merkezden ben mehmet. Mrb web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 04-07-2020 01:59:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir