Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma)

Birkaç Q postam var

Cevaplar aranıyor

Ve daha fazla şüphe eden Q anon

Gittikçe daha fazla bilgi ortaya çıkıyor, bu da beni şüpheye düşürüyor Q

İki konu

Bu resim

r / komplo - Q anon kaçma zamanı (aslında kaçma)

Bunu Q’dan 2 artı yıldır duyuyorum

HİÇBİR ŞEY olmayacak …………….

Ve Q bundan bahsetti ve şimdi Q’nun fotoğrafı ve iddiası çürütüldü

https://www.yahoo.com/news/fact-check-little-girl-pictured-192029071.html

“Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma)” üzerine 46 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-10-2020 05:15:20

2. Antalya merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, şukuladım 10-10-2020 05:15:43

3. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım 10-10-2020 05:20:53

4. Şanlıurfa dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Mrb siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 211

5. Kastamonu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun 21-10-2020 03:47:25

6. Edirne merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 22-10-2020 17:15:56

7. Siirt dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 387

8. Balıkesir merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 04-11-2020 15:27:08

9. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Selamlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 240

10. Kastamonu merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 06-11-2020 04:53:30

11. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha mükemmel, teşekkürler , Hasan – 54

12. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım , ahmet – 491

13. Edirne dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 349

14. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 15

15. Nevşehir dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 264

16. Ardahan dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Merhaba web siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 145

17. Karabük merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 22-12-2020 14:44:15

18. Eskişehir dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . selamun aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 462

19. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, şukuladım , Hasan – 198

20. Yozgat dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Slm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 287

21. Edirne dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 455

22. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 26

23. Afyon dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 210

24. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, sağolun , Hasan – 102

25. Zonguldak dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Slm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , banu – 198

26. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , banu – 358

27. Bilecik merkezden ben hatice. Merhabalar web siten ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 15-01-2021 03:51:19

28. Bu konu : ” Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 17

29. Balıkesir dan kimler var. Anında uzaklaşma zamanı (aslında kaçma) . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 322

30. Çankırı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, şukuladım 02-02-2021 11:04:43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link