Anket: Covid-19 ve İklim Değişikliği Algıları. Selam millet! Sunshine Coast Üniversitesi’ndeki yüksek lisans araştırma projemin bir parçası olarak çevrimiçi bir anket yapıyorum. 18 yaşın üzerindeyseniz, anonim bir çevrimiçi anketi doldurmaya davetlisiniz. Katılımcı bilgileri tamamen anonim kalacaktır. Anketi tamamlamanız yaklaşık 10 dakika sürecektir. Bu araştırmayla ilgileniyorsanız veya daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Katılmak isteyebilecek birini tanıyorsanız, lütfen bu bağlantıyı iletmeyi veya paylaşmayı da düşünün. Teşekkür ederim. Bu proje, Sunshine Coast Üniversitesi’nden etik onaya sahiptir (etik onayı S201502). Bu ankete katılmak için lütfen aşağıdaki bağlantıyı takip edin: https://uniofsunshinecoast.syd1.qualtrics.com/jfe/form/SV_8AKvnZGvY31KOCV Zaman ayırdığın için teşekkürler!

Author

11 Comments

1. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

2. Slm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Anket: Covid-19 ve İklim Değişikliği Algıları. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 163

4. Malatya merkezden ben doruk. Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 17-03-2021 21:22:09

5. Uşak dan kimler var. Anket: Covid-19 ve İklim Değişikliği Algıları. . Selam siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 33

6. Kastamonu dan kimler var. Anket: Covid-19 ve İklim Değişikliği Algıları. . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 258

7. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Anket: Covid-19 ve İklim Değişikliği Algıları. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler , emin – 353

9. Bu konu : ” Anket: Covid-19 ve İklim Değişikliği Algıları. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran edici, saolun , banu – 68

10. İstanbul merkezden ben doruk. Selamlar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-04-2021 15:45:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link