Hepimiz farklı bir gerçeklik yaşıyoruz ama aynı varoluş düzlüğünü ve aynı ana akım içeriği paylaşıyoruz. Onu nasıl gördüğümüz ve ona nasıl tepki verdiğimiz ve benzerleri bireysel olarak bize bağlıdır. Ne yazık ki, Covid, en azından eyaletlerdeki insanların çoğunluğunun NASIL YAŞADIĞINI SÖYLENMEK İSTEDİĞİNİ ortaya çıkardı! Maskeleme ve sonsuz iğneleme ile köleleştirme, Sansür, özgürlüğün kaybı, her şey, koyunlar buna bayılıyor! Çoğu, televizyonun kendilerine tükürdüğü emirleri akılsızca takip etmeyi TERCİH EDER. Sade bir sitede doğruyu söylüyorlar, örneğin Cuomo “bu sadece bir öneri, çoğunluk maske takmıyorsa biz de yapamayız” şeklinde bir şeyler söyledi. Ve tahmin et ne oldu? Çoğunluk polisi kendisi yaptı. TV, “maske önleyicilerden nefret ediyorum, aşı önleyicilerden nefret ediyorum” diyor ve yaptıklarına bir bakın? Eskiden yaşadığımız dünyayı korumaya çalışan aynı insanlara lanet olsun. Size komplo teorisyeni derler ve maske takarak, kötü biyoteknoloji enjekte ederek sizi suçlarlar, korku içinde yaşarlar, işlerini kaybederler, hepsi bu. . Gerçeği görmeleri imkansız çünkü ne yapacaklarının söylenmesi onlar için gerçek. Beyinleri, yalnızca cerrahi operasyonun beynin yapısını değiştirebileceği taşa yerleştirilmelidir. Sadece bu noktada anlamıyorum, tptb planlarında bu kadar bariz, nasıl kimse bunu göremez? Fauci geçen gün “özgürlükleriniz ve özgürlükleriniz için endişelenmeyin, sağlık için ne diyorsak onu yapın” gibi bir şey söyledi. Kimin sağlığı? Bu enjeksiyonlar insanlığı öldürüyor. Rant bitti.

31 Comments

1. Kayseri dan kimler var. Anladım, koyunlar buna bayılıyor. . Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 29

2. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, saolun

3. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden iyi, face de paylaştım , memo – 377

4. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 26

5. Konya merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 18-08-2021 15:12:58

6. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 368

7. Adana merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 18-08-2021 15:48:00

8. Çorum merkezden ben ali. Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2021 15:51:10

9. Tunceli dan kimler var. Anladım, koyunlar buna bayılıyor. . Selam siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun , Hasan – 416

10. Iğdır merkezden ben gaye. Selam paylaşım inan ki güzel, facebookta paylaştım 18-08-2021 20:17:53

11. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 470

12. Erzincan dan kimler var. Anladım, koyunlar buna bayılıyor. . Mrb bu web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , ali – 55

13. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 420

14. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 101

15. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

16. Nevşehir dan kimler var. Anladım, koyunlar buna bayılıyor. . Selam web siteniz valla dikkat çekici, sağolun , ziya – 422

17. Tekirdağ merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:18:48

18. Tokat dan kimler var. Anladım, koyunlar buna bayılıyor. . Selamlar sayfanız inanki çok iyi, teşekkürler , Hasan – 327

19. Tunceli dan kimler var. Anladım, koyunlar buna bayılıyor. . Selam web sitesi valla hayran edici, saolun , memo – 233

20. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

21. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım

22. Tunceli merkezden ben hatice. Merhaba siteniz cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2021 06:52:56

23. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 373

24. Bu konu : ” Anladım, koyunlar buna bayılıyor. ” çok güzel. Slm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 101

Write A Comment